Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy senkinek...

Miért van az, hogy senkinek nem vagyok fontos?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megismerek egy új embert,egy idő után mindig csalódok benne.Én mindent megteszek érte,ő viszont semmit.Mit csinálok rosszul?

2014. szept. 29. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
te semmit , csak rossz emberekkel barátkozol:DD
2014. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem túl sokat vársz vadidegen emberektől, akiket alig ismersz és ők is alig ismernek. "Én mindent megteszek érte", szóval hagyod magad kihasználni, így ne csodálkozz, hogy semmibe vesznek.
2014. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De fél és egy év ismerettség után is így van.Mindig én vagyok az,akinek fontosabb a másik.
2014. szept. 29. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyből ne tegyél bele mindent egy barátságba, próbáld kicsit megismerni az embert, egy kis egészséges bizalmatlanságból még nem lesz baj!
2014. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hány éves vagy? fiú vagy?
2014. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15/l
2014. szept. 29. 20:56
 7/8 Konrád(Luxi) válasza:
Keress olyan embereket, akiknek fontos leszel. Légy kicsit lazább ezen a téren, ne legyél túl nyomulós, de túl távolságtartó se. Persze egyénfüggő is.
2014. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pontosan így vagyok én is... Tudom milyen. Nagyon ragaszkodom az egyik ismerősömhöz, ő meg sokszor le se szar. 1 év ismeretség után nagyon sokat tudunk egymásról, de én mindent megteszek/megtennék érte, hogy akár még csak 1 percre is láthassam, ő meg sokszor nagyon soká, vagy nem is ír vissza neten, és még sorolhatnám... :( Amúgy 14/l
2014. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!