Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek beleszeretni és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni és úgy érzem neki is fontos vagyok de ezt nem merném bevallani neki vagy akár kimutatni (még senkinek sem). Tegnap azt mondta egyre többet érez irántam és nagyon hosszú távra tervez. Mit tegyek? 28 éves nő

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésben már benne van a válasz, mondd meg neki, hogy te is többet érzel iránta, oszt óneász.
2014. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
mi a kérdés? Te kezdesz ragaszkodni, ő is. Inkább örülj h mketten ugyanúgy éreztek. Egy NORMÁLIS induló kapcsolatban ez így szokott történni. Semmire nincs garancia, arra sem, h együtt fogtok megöregedni, de kezdetnek ez sztem teljesen jó. Az érzelmektől nem szabad elzárkózni, mert bár ott a csalódás lehetősége is, de a boldogságé is.
2014. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten függetlenek vagytok, és kölcsönös az érzés, akkor mégis mi a probléma? :-)
2014. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engedd el magad, majd jön, ha jönni akar, csak ezt tudom mondani
2014. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy mit is érzel valójában. Ha úgy érzed hasonlók az érzései, nem fog elutasítani.
2014. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tehát ha együtt vagytok,együtt is töltitek a nappalokat,éjszakákat,akkor nyugodtan mond el, hogy ő is fontos neked.
2014. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!