Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi haszna van egy ilyen...

Mi haszna van egy ilyen embernek? Szánalmas.

Figyelt kérdés
Volt egy lány az oviban. Kis csoportos kb 3éves. Az anyukája 7x vetélt mire ő megszületett. Elkényeztetett volt és folyton a felnötteken lógott mert ott biztonságban érezte magát. Az ovónők ezt megunták ezért az irodában lehuzták a redönyt, leültették őt és rászoltak hogy nem nyulhat semmihez, majd bezárták a teljesen sötét helységbe.Mindennap középsős koráig. A lány félős, vissza húzódo és magányos lett. 7éves lett és 1.osztályos. Az első iskolai nap is eljött. Minden osztálytársa ismerte a másikat csak a lányt nem. Hiába próbálkozott nott hagyták. Fél évre. Az anya meg elégelte hogy a gyerek minden nap sírva jön haza ezért bement az oszt. főnökhöz majd a lány elött zokogva mondta el hogy a lánya magányos. A lánynak nagyon fájt hogy az anja ő miatta sír. Azota se mond neki semmit ami rosszul esne neki. A suli bezárt új osztály. A lány félt a vissza utasitástol ezért nem tudott barátkozni. 3.-as volt. 8évig volt egyedül. Minden este sírt és halálvágya volt. Kitaszitottnak érezte magát. Erröl senki nem tudott.

2014. okt. 1. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Az óvónőkre célzol? Vagy az anyára? A lányra? AZ osztályfőnökre? Az osztálytársakra?
2014. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg tudta hogy azértvnem ismerhette meg a mamáját mert az felakasztotta magát. Utánna nézett a neten hogymiért és világossá vált számára hogy ő is az. Gyülölte magát hogy él. Kövérnek, undoritónak, szánalmasnak és szemétként gondolt magára. Elszánta magát hogy feladja az életet. Vegyszert ivott és farago pengével vágta a kezét. Nem sikerült. Nem tudott erröl senki. Rettegett attol hogy dokihoz küldjék mert félt hogy megbolondul. Elkezdte magát gyogyitani. Sikerült. Van két barátja. A lány már 9.osztályos és ez a lány én vagyok.
2014. okt. 1. 21:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Az elöbb nem felyeztem be. A lányra célzok.
2014. okt. 1. 21:08
 4/9 homo ludensz ***** válasza:
A lány magára céloz mert leírta azt hogy a túlzott féltéstől,kényeztetéstől lett magányos és kirekesztettnek érzi magát. Az anyuját meg kímélni akarja ezért mondja el itt a történetét.
2014. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Mese habbal.
2014. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

S**r lehetett.

"Mi haszna van egy ilyen embernek?"

Szerinted milyen egy hasznos ember? Olyan aki:

Munkájával a társadalom számára hasznos tevékenységet végez?

Nekem ez nem tetszik :) nagyon nem szeretem, ha a hasznát nézik egy embernek.

A boldogságot keresd inkább és dobd el a megfelelni akarást.

Légy rendes, becsületes ember, hogy mások ne tudjanak beléd kötni, DE éld a saját életed, élj a saját céljaidnak, válaszd azt az utat amit te helyesnek gondolsz és akkor ha élet nem csesz ki veled még jobban, akkor megtalálod a boldogságot.

2014. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban saját magadat kell hasznosnak találnod a belső értékeid alapján, mert mindenkinek van valami belső értéke.

Ha valóban ez volt a gyerekkorod, akkor keress fel egy szakembert aki rendbeteszi a lelkivilágod.

És tudd, a hasznosság NEM EGYENLŐ azzal, hogy ki mit gondol rólad, te vagy-e a nagyszájú menőgyerek a suliban, vagy van-e munkád.

Ezek külső elvárások, és SENKIT nem tesznek hasznossá vagy boldoggá, ha belül nincsenek rendben a dolgok.

2014. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia ! Ha gondolod nekem leírhatsz mindent privátban kigyógyítalak ebből szívesen! :) Átérzem a helyzetedet, addig is jobbulást.
2014. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban nem találtam a világban a helyem - nem hasonlítottam a többiekre, nem tudtam a korosztályommal barátkozni, nem tudtam mit kezdeni az emberekkel.

És persze próbáltam a szüleimnek, tanáraimnak mindenben megfelelni...

Én is 9.-ben kezdtem változni, lazábban fogtam fel, már nem akartam másoknak megfelelni.

Ez volt az a pont, amikor szó szerint BÁRMIT MEGTEHETTEM, és meg is tettem :)

Egy darabig színesítettem a múltam áruházi lopásokkal, és hazugsággal (mindig volt nálam 50-100 kp. és a nemlétező bűnöző haverjaimról meséltem), amit az ismeretlen múltamra alapozva eszméletlenül jól csináltam...

A tisztelet és a szavahihetőségem megmaradt. - Így 3 osztálytársammal jóban voltam, pár tanárral tiszteltük egymást, mindenki más utált - de végre boldog voltam, szabad, és tudtam, bármit megtehetek az életben, ha nem hagyom hogy mások akadályozzanak benne :)

22/F

2014. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!