Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már a saját családom is...

Ha már a saját családom is fogyatékos szánalmas embernek tart akkor ugye hogy nincs értelme élnem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen bármibe fogok az tuti nem sikerül. Semmilyen munkát nem tudok normálisan ellátni nem vagyok jó semmire. Suliban is ez volt a helyzet amikor még jártam. Semiben sem vok jó és a családom is fogyatékosnak tart! Érdemes igy élni? Hisz úgyis cs szenvedek. 21f

2013. aug. 16. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, mára felismerés is tök jó, mert tudsz rajta változtatni. Valamikor eljön ez a pillanat. Akkor pedig nem mát keresni, hogy elsírd a bánatod, hanem magdba nézni, hogy min tudsz változtatni. Ha elkezded magadat változtatni a környezeted is máshogy viszonyul majd hozzád.


Most érdemes csak igazán élni és elkezdeni élni.

2013. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez vagyok én 24 évesen, egy mondatot nem tudok legépelni mert elütöm...egy szerencsétlenség vagyok...nekem néha teleszalad az agyam, olyankor ráhagyok mindent, de én is sokat szenvedek emiatt....utálom magam, pedig kívülről szerencsés, boldog embernek látsuom....
2013. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én most hiába mondanék bármit is ugyanis nekem nincs fogyatékosságom. Hiába mondhatnám hogy: "Átérzem a helyzetedet" meg egyéb dolgokat de nem... ezt egy normális ember nem tudja átérezni. Erre én csak annyit tudok mondani amit a kedvenc könyvem eggyik alakja aki úgyszint nyomorék: "Ha becsülettel elfogadod, akkor a kard pajzsá változik és már nem tudnak vele ártani..."

Van egy másik mondókája is: "A halál nekem túl végleges, inkább az életben kiélvezem a jót és nem veszek tudomást a roszról" Tudom hogy most én ezeket hiába írom mert neked attól még nem lessz jobb a helyzeted, de gondold át ezeket a sorokat. Ha a testeddel nem tudsz érvényesünli, érvényesülj az agyaddal. Valamint ajánlom figyelmedb első lépésként az imént említett könyvsorozatot. A tűz és jég dala. Valamint csak annyit mondok ne add fel. Gondolj Steven Hawkingra. Ő is nyomorék volt, mégis magasabra jutott mint a legtöbb átlagos ember....

2013. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igazából csak azt nem találtátok meg miben vagytok jók.


kit érdekel az miket nem tudtok?


engem az érdekel amit tudtok!


meséljetek inkább erről.

2013. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!