Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? A depresszio...

Mit tegyek? A depresszio hataran vagyok.

Figyelt kérdés

Eloszor is elnezest az ekezetmentes irasert

Szoval...13 eves lany vagyok. Az iskolaban nincsenek nagyon barataim. Vagyis van egy tarsasag akikkel vagyok, de oket nem erzem barataimnak. Teljesen masok vagyunk, ok sokkal eretlenebbek. Mesefigurakba szerelmesek es engem kritizalnak amiert nekem nem a mesefigurak jonnek be. Ezt ugy ertem, hogy ha pl. latunk valahol egy helyes pasit es megjegyzem hogy milyen jol nez ki kikozositenek csak azert mert elo ember (szerintem ez nevetseges)

A masik pl tavaly az osztalykirandulason egyedul ultem a buszon mert kestem 5 percet es a "baratnom" elkonyvelt betegnek es mas melle ult es nem az hogy uljunk kozel vagy valami senki nem volt a kozelemben akivel beszelhettem volna mindenki ott nevetett stb... Ezert iden mar menni se akartam de gyozkodtek es ugyanezt ismet eljatszottak de most meg gunyoltak is pedig semmit nem tettem. Persze probaltam megvedeni magam de annyira rosszul esett es nem birtam mar es elsirtam magam es utanna en lettem lecseszve, hogy mit sajnaltatom magam.

Ev vegen is teljesen egyedul voltam akkor is fogalmam sincs miert de csufoltak kikozositettek ezert el akartam menni az iskolabol de szuleim nem engedtek. Most eldontottem hogy jovore elmegyek de mamam piszkal hogy nekem semmi sem jo minek akarok elmenni stb.. (8 osztalyos gimi)

A masik: van egy velem egy idos unokatesom es mamam mindig hozza hasonlitgat mindig o volt a kis kedvenc es ezt erezteti is velem folyton. Van egy legjobb baratnom de o nemreg elkoltozott a szuleivel innen 200 km-re ezert ritkan talalkozunk es igy keveset tudunk beszelni. Csak anyaval tudom megbeszelni a dolgaimat de vele csak nem olyan :(

Nyaron is ki voltam a "baratok miatt" mama miatt is es en fedeztem fel hogy "apam" megcsalta anyut aki egyebkent tenyleg meg sem erdemelte volna, o az egyik legjobb ember akit ismerek. Most is szonte egesz nap egyedul vagyok mar azt varom hogy vege legyen a sulinak. Senkivel nem tudok beszelni. Mar cigizni akarok lassan ilyen feszultseglevezetes miatt. Nemreg alvasi problemaim voltak a stressz es ideg miatt a fejem is nagyon surun gorcsol de ez most mindegy is.

Segitsetek kerlek, szerintetek mit tegyek?



2014. okt. 7. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Huuhh azigen.

Szóval most 17 vagyok és egy az egyben ilyen volt az életem általános iskolába . Kis dolgoknak tűnnek de egybe gyilkos tud lenni. Egyébként rajtam is a légkörváltozás segített. Szóval na mikor gimibe mentem elhatároztam hogy ebből elég volt. És gimit jól indítottam van néhány jó barátom, ennél több nem is kell.

Látom a címszavak közt ott a rock. Jó stílus, jó zene mittudomén de társadalmilag szerencsétlen. Sokszor kinézik őket. Én is voltam abszolute rocker, nem is szerettek pedig ez csak egy stílus. De az emberek nagyja hülye és skatulyáz.

Én azt mondom, hogy bírd ki. És utána gimibe tiszta lappal indulhatsz. A cigit felejtsd el, büdös, tré, és szétégeti a légcsövedet. AZ hülyeség, hogy feszültséget vezet le. Ez csak egy kényszercselekvés. Ugyanúgy levezethetsz idegességet pl rágózással, stresszlabdával vagy akármivel ami nem ártalmas.

Ha van kérdés írj

2014. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Figyelj én is majdnem ugyanezzel küszködök.(a kivétel hogy az én apukám meghalt) nem tudok sokat segíteni, de egy tanács: ne kezd el vágni magad. Kipróbáltam. Nem segít. Viszont ha van kedved bármikor n,ugodtan rám írhatsz.

13L

2014. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérj egy kutyát.. Lehet hülyeségnek hangzik de : - mindig ott van melletted - nem fog csalódást okozni -nem csúfol
2014. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!