Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogyha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogyha valaki tizenéves korában nem mer egy lánynál se kezdeményezni, akkor az egyedül lesz élete végéig?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de nincs összefüggésben a kettő.

Viszont próbálj meg barátkozni lányokkal, mert úgy könyebb lesz..

2011. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem volt barátnőd?
2011. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 privi válasza:

Szia!

Én tizenéves koromban nagyon nem tudtam kezdeményezni a csajoknál. Elég visszahúzódó és félénk voltam, de a 20-as éveim elején nagyot fordult velem a világ...és jó irányba. :) Azóta nagykanállal eszem az életet és a csajok is jobban tapadnak rám.:)

Szóval nyugi, kis önbizalom és összejön valami.:)

28/F

2011. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én a marihuánában bízom, de lehet nem lesz szükség rá (nem viccből írom!)


f17

2011. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:40


Ha ez kell neked a feloldódáshoz, félő, hogy nem lesz elég.

2011. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ez a nevem! ***** válasza:
Szia! A 4es válaszadóval ne foglalkozz,mert akkor nagy eséjjel egyedül maradsz.Amúgy egyébként nem.Ki a fenének kell egy kábítós!? A lányok többsége nem szereti az ilyeneket! Neked inkább legyen több önbizalmad és merj barátkozni lányokkal.És harcolni azért,akit szeretnél! Ritkább eset,ha egy lány kezdeményez nálad,de erre inkább ne várj :-)
2013. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!