Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet itt valakivel beszélgetni?

Lehet itt valakivel beszélgetni?

Figyelt kérdés

Anélkül, hogy tudni akarná a nemem, korom, lakhelyem? Engem sem érdekel, ki ír, lehet 10 éves vagy 100, lehet férfi, nő, transznemű, lakhat a Holdon vagy a szomszédban, nem érdekel.


Csak gondolatokat megosztani?



2014. okt. 21. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolok, nem akarok beszélgetni:

Lehet itt bárkivel beszélgetni, de nem ez az oldal elsődleges célja.


A teljesen ismeretlen beszélgetést meg senki nem veszi komolyan, és senki nem akarja ilyenre fecsérelni az idejét.

2014. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy ott van az ismeretlenek.hu

Itt beszélgethetsz ismeretlenül, de mivel sok a köcsög, így előbb-utóbb csalódni fogsz benne.

2014. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még nem csalódtam ebben az oldalban, pedig régi motoros vagyok már. Trollok, bunkók mindenhol vannak, de ha normális hangnemben teszi fel valaki a kérdést, azt általában a normális emberek válaszolják meg.

A kérdésre válaszolva: természetesen lehet, holott nem ez az oldal elsődleges célja, feladata, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy soha nem beszélgettem még itt.

2014. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem írhatsz. : )
2014. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Firedoom ***** válasza:
Detto ide is irhatsz. Meseld el mik azok a gondok.
2014. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem lehet :)
2014. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hát! Én több emberrel is beszélek itt úgy, hogy még csak azt sem tudom fiú-e vagy lány :)
2014. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!