Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ma, hogy elmondh...

Mit csináljak ma, hogy elmondhassam, hasznosan töltöttem el az időmet?

Figyelt kérdés

A tegnapi napom gépezéssel telt el, de abból is a rosszabbik, céltalan böngészéssel.

Olyan lusta vagyok. :(


2014. okt. 24. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Takaríts, pakolássz, süss, főzz, olvass, sétálj a kutyáddal, menj el barátokhoz barátnőkhöz, stb. Ez egy általános felsorolás, de mint férfiaknál, mint nőknél megállhatja a helyét. A lényeg hogy bármit is csinálj, legyen látszata, értelme, vagy legalább érezd magad jól tőle! :)
2014. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad, tegyél be valami pörgős zenét, vagy filmet a háttérbe, és pakolj össze, törölgess le, vagy főzz, igaza van az előttem szólónak. Készülődj össze úgy, mintha mennél valahová (nem tudom fiú vagy-e, vagy lány), de nekem sokat segít, ha felkelek, megreggelizem, fogat mosok, szépen megcsinálom a hajam, és nem a legszakadtabb melegítőmet veszem fel, hanem valamit, amiben jól érzem magam. Ettől valahogy tettrekészebb vagyok, mint amikor pizsamában döglöm végig az egész napot :D

Amikor dolgozol/tanulsz, akkor mi az a dolog, amit szívesebben csinálnál (a netezésen kívül)? Ha olvasni szeretnél, olvass valamit, ha rajzolni, akkor rajzolgass. Hívd fel egy barátodat, és üljetek be valahová, vagy hívd át magadhoz, és nézzetek egy filmet, vagy csináljatok kaját. Ebben a szép időben úgyis benti programokat kell keresni :D

2014. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itthon van a család apraja-nagyja, és ilyenkor nincs is kedvem kimozdulni a szobából, nem tudom miért. :/
2014. okt. 24. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a duolingo.com-ra és kezdj el tanulni egy új nyelvet.
2014. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanulással vagy munkával.
2014. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy tippmixet, és ha nyersz, már hasznos volt.
2014. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 piriiiiii ***** válasza:

Ahhoz, hogy ötletet adhassak, tudni kell rólad dolgokat, például kevesebb az esélye, hogy focizni kezdj, ha nőnemű vagy.

Leginkább így olyasmiket ajánlanék, hogy: olvass, találj ki valami történetet vagy helyzetet, és írd le (engem mindig izgalomba hoz, hogy én alakíthatom az általam létrejött helyzetek, emberek szálait), keress új zenéket (bár ez a böngészéshez hasonlatos), zenélj, ha esetleg van otthon valami hangszer, mozogj. A számítógépezés is tud ám hasznos lenni, én ma például általa fogok elemezni egy rakás művet. De vannak hasznos oldalak, amikkel bővülhet a világról való tudományod. Csak okosan kell használni. Céllal. :D

2014. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak egy kiút van, irány a kocsma!
2014. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!