Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 3-4 napja olyan magány érzés...

3-4 napja olyan magány érzés tört rám, amilyen még nem volt, és még most is tart. Valami ellenszer?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom másik városban tanul, van barátnője, szinte ideje nincs rám. A haverjaimmal el-elvagyok,de nem járunk el sehova, maximum a suliban találkozunk. Nehezen ismerkedek, általában elkerülnek az emberek, társaságban hátraszorulok. Néhány netes ismerősöm van, akikkel néha szabadidőmben elvagyok, de most még az sem.


Lányokkal képtelen vagyok beszélgetést kezdeményezni, és annyira ők sem próbálkoznak( vagy valami okból kifolyólag próbálok nem figyelni rá). Valami ehhez köthető okból még nem volt barátnőm sem.


De most olyan üresség van bennem, amit nem tudok kitölteni. Néhány napja alig eszek valamit, gyakran magam alatt vagyok, és képtelen vagyok lefoglalni magam.


20/F



2014. okt. 10. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

fogod magad lemész egy kocsmába,veszel 1 korsó sört meg 1 felest,megiszod,aztán nézel körbe kihívóan.

aztán ha akad fogás,akkor bunyózol egyet.

az lényegtelen,hogy nyersz vagy veszítesz,de a bunyó ösztönös,ősi és zsigeri cselekvés,ami minden molekuládat fel fogja rázni,ki fogja rángatni a semmiből.

ha veszítesz ösztönözni fog,hogy többet ilyen ne forduljon elő és esetleg lemész boksz edzésre utána,ahol értelmesen elfoglalhatod magad,célt és kihívást találhatsz magadnak.

ha nyersz,akkor fürdőzhetsz az önelégültségben és röhögsz nagyokat hazafelé,közben elgondolkozol azon,hogy mi lenne ha még jobb lennél ebben,még nagyobb hatalomra teszel szert és lemész boksz edzésre a jövő héten.

2014. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vagyok az ellenszer! :D
2014. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3-4 napja magányosnak érzed magad? Írj majd erről egy privátot 5 év múlva.
2014. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kb. tíz éve érzem magam magányosnak.
2014. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!