Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki mit csinál, amikor magányos...

Ki mit csinál, amikor magányos, és egyedül érzi magát?

Figyelt kérdés

A kisváros,ahol lakom,egyre inább eltaszít magától.Már nem találok benne semmi újat,semmi fantáziát,már a költözésen gondolkodom.Akik barátok voltak,azok is vagy elmentek,vagy egyszerűen megváltoztunk,és már nem akartunk egymással lenni. Így most már nincs a közelben egyetlen barátom se. A szüleim már nincsenek együtt,és ami azt illeti egyikükkel sem vagyok igazán jóba,anyához jobban kötődöm de se több se kevesebb.

Napjaim nagy részét így inkább nyelvtanulással töltöm,amit szerencsére élvezek,de mégiscsak jó lenne,ha lennének barátok.



2014. nov. 7. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátokra leginkább társaságban lehet találni. Azt keresd, akár másik városban is.
2014. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vigyázz, ne fordulj be teljesen! Társaság, társaság, közös érdeklődési kör. Mozdulj ki, menj, keresd hozzád hasonló érdeklődésű emberek társaságát! Ha sportolni szeretsz, menj mozogni, ha varrni, menj varrószakkörre, ha főzni, menj főzőtanfolyamra, a lényeg, hogy egyszerre élvezd a hobbidat és közben ismerkedj a többi emberrel.

Hol tanulsz nyelvet, otthon, vagy valamilyen tanfolyamon? Mert ezt is felhasználhatod az ismerkedésre, persze nem erőltetetten, de az alkalom hozza a barátságokat, és ki tudja, bármi alakulhat...

Egy kisvárosban szűkek a lehetőségek, de gondolj bele, egy falu még rosszabb! Mindenütt lehet magányos az ember, sőt akkor is érezheti magát magányosnak valaki, ha stabil párkapcsolata van, mert az kevés, kellenek a barátok, az ember társas lény.

Én pl. férjes asszony vagyok, itthon gyesen a kisbabámmal, hát én is megőrültem, hogy napközben nincs kihez szólnom, nincs kivel beszélnem, hát mentem mindenfele, a picimmel játszótérre, baba-mama klubba, és mindenhol ismerkedik az ember.

Szóval szükséged van társra, barátra, ne hagyd el magad, menj, ha kell a városon kívülre is, keress programokat ami érdekel, majd ezen tevékenységek közben kapcsolatba kerülhetsz olyan emberekkel, akik hasonló érdeklődésűek, mint te.

2014. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

netes game, ott könnyű beszélgetni, van téma.


negatív: átlagéletkor alacsony, épeszű emberekből kevés van, a többség az ország másik végében él.

2014. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!