Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok! Hova...

Nagyon magányos vagyok! Hova lehet elmenni ismerkedni egyedül egy zárkózottabb lánynak?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok. Nem igazán vannak barátaim, azzal a néhánnyal is csak fészen tudom tartani a kapcsolatot. Párkapcsolatom sincs. Valami jó 5let? :)
2014. jún. 25. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Az egyetem tele van emberekkel. Biztos vannak csoporttársaid órákon, gyakorlatokon, előadásokon. Velük lehet nyugodtan kezdeni: van miről beszélgetni, a helyzet is adott, csak lépni kell, nem lehet egyszerű egy zárkózott embernek, de amire falként tekintesz az valójában csak egy küszöb :)
2014. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Megint jönnek a dumák, hogy "törd át a falat, menj oda, ismerkedj, nyiss az emberek felé", de ezt leírni könnyű, nem tudjátok mi játszódik le egy zárkózott emberben ezért is adtok iylan tanácsokat, nem bántásnak mondom, mert ezt is megértem, de nem így működik. :)Nekem is vannak hasonló problémáim, bár néha kevésbé érzem vészesnek, de szerintem neked lányként szerintem még könnyebb dolgod van, mert hamarabb nyitnak feléd :) Meg kell találni azokat az embereket, akikkel hamarabb megtudsz nyílni és azokba bele kapaszkodni, magamról tudom, hogy ez nem egyszerű, de drukkolok. :)
2014. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De félre értés ne essék nem az 1es válaszadónak írtam, egyébként az ő felvetésével egyet értek, csoport társaknál van közös téma velük mindenképp probálj meg kapcsdolatot teremteni szerintem is.
2014. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát, ez nagyon függ attól, hogy hol vagy egyetemista, koleszos vagy-e vagy még 2 órát utazol-e naponta, stb...
2014. jún. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam lehet ismerkedni! Megadjam privátban a címet? Lehet itt sütni szalonnát a kertben, teázgatni teáskészletből miközben gyönyörködünk a kilátásban, és társalkodni a szobámban!
2014. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék. 22/L
2014. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Könyvtáron kívül bárhová. Ámbár A Love Storyban pont ott jött össze a csajnak.
2014. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!