Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lendülnétek túl a mélypon...

Hogy lendülnétek túl a mélyponton, ha épp nincs semmi motivációtok?

Figyelt kérdés

Néhány napja ért véget az 5 éves kapcsolatom,ő szakított velem. Elég rossz kapcsolat volt,de ennek ellenére én beleadtam mindent,és még most is szeretem. Viszont ő már most is vígan éli világát.

A barátaim többsége eltűnt az évek során, az az 1-2 ember,aki maradt, ők is inkább csak haverok,vagy még annyi sem.

Munkám jelenleg nincs,épp azt keresek.

Úgyhogy összefoglalva eléggé padlóra kerültem, magányos vagyok,nincs motivációm.

Alapjáraton pozitív beállitottságú vagyok,olyan "fel a fejjel" tipusú ember,de most valahogy nagyon nem találom az okát annak,hogy miért is keljek fel minden reggel.

Ti ilyen szituban hogy szoktatok átlendülni a helyzeten?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2014. nov. 8. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne kelj fel. Aludj sokat, sétálgass, szórakozz... keress új baráti kört.
2014. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha van kedved beszélgethetünk .
2014. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A "Ne kelj fel,aludj sokat" elég csábító lehetőség,de azt hiszem,ez nem sokat segít a helyzeten.:)

A második válaszolónak köszi a felajánlást.

2014. nov. 8. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig igen. Ha kipihent vagy, minden könnyebb. Ha erőlteted a dolgokat, nem fogsz haladni semmivel.
2014. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszi,van benne igazság. De az elmúlt néhány napot pont ezzel töltöttem,és attól félek,ha tovább folytatom,akkor csak még mélyebbre csúszok abba a gödörbe,ahonnan már most se nagyon tudok kimászni.
2014. nov. 8. 20:55
 6/8 lio77 ***** válasza:

Szia:)


Szerintem nézd meg az Igenember című filmet,ha még esetleg nem láttad.Jim Carrey a főszereplő,de számomra nagyon tanulságos film.A lényege az,hogy keress új lehetőségeket,vagy ha éppen azok találnak meg téged,akkor ne félj igent mondani rájuk.Szóval,ha esetleg nem voltam teljesen érthető:Arra koncentrálj,amit most nagyon szeretnél elérni.A munka keresés mellett sétálj minden nap egy kicsit,olvass egy könyvet a szabadban,kezdj sportolni,vagy egyszerűen keress egy hobbit,ami érdekel,vagy régen szeretted,csak valamiért abbamaradt.

Az egésznek a lényege,hogy a figyelmedet lekösd,és olyan dolgokra tereld,amit szeretsz,és ne erőltetés legyen,mert az nem segít.

Fel a fejjel,és sok sikert:)

2014. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Láttam a filmet,köszi Neked is a választ! :)
2014. nov. 9. 11:07
 8/8 anonim válasza:

Sok év telt el, meg tudnád osztani velünk hogy végül hogy alakult?

Pont padlón vagyok én is...

2022. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!