Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha elvesztenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha elvesztenétek a motivációtok?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy érzelmi csalódásnak több mint fél éve, és most teljesen úgy érzem hogy nincs motivációm.


Nem azt mondanám hogy nincs önbizalmam inkább nem érdekel semmi. Valahogy egy lányba se látok semmit, csak ürességet (nem vagyok meleg...). Nem is nagyon akarok velük ismerkedni, de ugyanakkor meg jó lenne valaki.


Tipikusan elvagyok magamban még a baráti köröm se nagyon érdekel. Ha lehet inkább megpróbálok onnan is kimenekülni.


Megpróbáltam edzeni (sokak szerint jó dolog ebben a helyzetben) de kb a 4.-5. nap után rájöttem hogy semmi értelme, és hogy minek a fenének csinálom...


Eddig voltak életcéljaim is, most meg még a suliból is megpróbálok minél hamarabb eljönni, ahol nem muszáj mondjuk bent lenni...


Konkrétan az a helyzet, hogy vannak barátaim de minek... nem érzem jól magam egy lánnyal sem, egyedül csak azzal akivel volt ez az egész, vele 1 óra 2 percnek tünt, és volt is téma amiről beszélgethettem vele, nem úgy mint mondjuk a barátaimmal, hogy ülök ott csöndben mint akit semmi nem érdekel.


Erről meg mesélni nem akarok mert 100%-ig veszett ügy.


2014. febr. 16. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ilyenkor kell egy kis ido mindenkinek!
2014. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
idő meg távolság, ez az ami nem old meg semmit. Legalábbis nálam.
2014. febr. 16. 13:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem egy csaj/srác miatt érzem ezt hanem másért.... Ez van :) Megölni magam nem fogom, csak azért mert nincs miért élnem és folyton csalódást okozok mindenkinek...
2014. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem adj időt magadnak, hogy letisztuljanak a gondolataid. Szellőztesd ki a fejed, keress valami új és kreatív dolgot, amit űzhetnél. Nem az edzés! De ezt írtad, hogy hogy nem mozgat meg. Szerintem azért, mert érzelmileg nem tetted magadévá, más miatt akartad elkezdeni.

Valami extrém sport kéne ide, mondjuk hegyi mountain bikeozás vagy akármi ilyesmi.Ami élvezettel tölt el....

Nem kell mindig társasági embernek lenni, ezek a sportok magányos sportok, én ezért is szeretek pl bringázni. Zene be és már mehet is.

2014. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
na ez meg a másik, minden percet pocsékolásnak érzek, amikor nincs nyoma a teendőimnek (el kell menni valahova, az általad említett biciglizés...)
2014. febr. 16. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mit lehet ilyenkor csinálni, én is ugyanezt érzem...
2014. febr. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már így élek 2 éve... megszoktam.
2014. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mekkeresném.
2014. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:/ látom erre nincs orvosság, vagy gyógyszer... sajnos...
2014. febr. 26. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!