Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyenkor mit reagálnátok?...

Ilyenkor mit reagálnátok? Miért nem kellek senkinek? Miért nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés

Megfogadtam, hogy nem fogok rinyálni többé ilyesmin, de sajnos ujra előjött.

A helyzet az, hogy nem tudom jól érezni magam egy társaságban sem, mivel alsóbbrendűnek érzem magam, feszült vagyok és gátlásos.

Pénteken először életemben elmentem bulizni. Jónak indult, de aztán rájöttem, hogy nem is annyira...Mindenki párjával volt a buliba, csak egy lány volt pár nélkül, na meg persze én. Mindenki a párjával bulizott, vele foglalkozott, és én feleslegesnek éreztem magam, nem tudtam miképp viselkedjek. Az a másik pár nélküli lány is talált magának egy fiút, és elvileg össze is jöttek.

Engem is bemutattak pár fiúnak, de a reakciók....hát... Kiröhögtek szó szerint. Nem vagyok egy szépség, tudom, és van felesleg is rajta...de minden tőlem telhetőt megtettem, hogy csinos legyek, mégsem kellettem, tetszettem senkinek. Ráadásul, nem vagyok beszédes, nyomulós fajta, mint már írtam, gátlásos is vagyok. Az önbizalmam eddig nulla volt, most már szerintem bőven az alá zuhant...

Mit tegyek?

18/l


2014. nov. 9. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Igyunk egy pohár bort
2014. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne várd meg, hogy egy fiú "kiválasszon". Kit érdekelnek? Tudod, mindig a Nő választ. :)

El fog jönni a Te időd is, mit számít ez az első buli!

2014. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De annyira lehangolt :( reménytelen esetnek érzem most magam, az életem ...
2014. nov. 9. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon gátlásos fiatal voltam, nem sokat jártam szórakozni és csak már bőven dolgozó koromban sikerült párt találnom. Már nem vagyok fiatal, de ha újra kezdhetném az életet, valahogy rákényszeríteném magam, hogy társaságba járjak már egész fiatal koromtól.

Próbálj meg nem törődni azzal, hogy mások milyennek látnak, próbálj megszabadulni a gátlásaidtól, csak a pillanatnak élj! Hidd el, így a legnagyobb az esélye, hogy mások meglátják az értéket benned és valakinek pont Rád lesz szüksége.

2014. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A jelszó az önbecsülés, saját magad tisztelete és szeretete. Mások csak annyira fognak tisztelni amennyire te tiszteled magad, ha te nem tartod magad szeretetre és figyelemre méltónak, akkor más miért figyeljen fel rãd? Amíg te nem szereted magad, és hidd el, ezt érezni a kisugárzásodon, addig mãs sem fog. Tudod, nem teheted a boldogságod mástól függővė mert az emberek nem akarjãk és nem is fogjãk vállalni a felelősséget. Keress magadnak valamilyen hobbit amit szenvedéllyel fogsz űzni, amiről olyan lelkesedéssel tudsz beszélni, hogy mãs azt gondolhassa, wow! Kezdj el sportolni, ha másként nem megy keress a neten vagy az ismerőseid körében valakit aki elmegy veled sétálni, bicajozni,futni, túrázni, konditerembe mittomén. Tűzz ki cėlokat magadnak, de az istenért se rögtön túl magyokat hanem valami picit, h pl minden este elmosogatsz és nem hagysz mosatlant éjszakãra, h leviszed a szemetet, hogy minden nap elmégy sėtálni, ha csak 10-15 percre is. És dicsérd meg magad, ha sikerült, legyél büszke magadra. Magaddal foglalkozz, ne azzal, hogy mãsok hgy látnak. Láttál már kiskutyát, ami bepisilt a gyönyörtől ha megsimizte valaki? És nem az 5 kg felesleged miatt nem figyelnek fel rãd hanem mert te nem tartod magad arra érdemesnek.


Tudom nehėz. De valahol el kell kezdeni.

2014. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2x vtam életemben buliban, de mind2 alkalommal volt ott 2 nagyon ocsmány csaj akik össze ismerkedtek a buli alatt egy-egy sráccal. Szóval Te vmi nagyon nagyon elit bulin lehettél...
2014. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tegyél azért, hogy jobban érezd magad a bőrödben. Szerintem ez legyen az első lépés, és ha ezt sikerül teljesítened, utána már nem lesz gond a pasizással sem. A lényeg az, hogy fogad el magad, de ne ragadj le egy szinten. Sok sikert!
2014. nov. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszer biztos eljön az idő, amikor veled is lesz valaki. Csak ki kell várni. Nekem sincs senkim, és nekem, amikor emiatt szomorú vagyok, azt mondják a barátnőim, hogy remek lány vagyok, és, hogy vessen magára az, akinek nem tetszem, sajnálhatja. Én is ezt mondom neked. :)
2014. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!