Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt magányos huszonévesek?

Vannak itt magányos huszonévesek?

Figyelt kérdés
Szívesen chatelnék értelmes emberekkel, akikél nem a dugás és a pénz a fő téma. Olyanokkal akiknek van véleményük a körülöttük zajló világról, és nem csak a kliséket, divatot majmolják. Olyanokkal, akik nem viselkednek képmutatóan hogy jobb színben tüntessék fel magukat. 23/f

2014. nov. 15. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én magányos vagyok, de üres fejű, így nem nagyon tudok beszélgetni. Ezért is vagyok magányos. Egyébként nem vagyok divat majom, meg képmutató se. 26F
2014. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is magányos vagyok és szívesen chatelnék.. 20/l
2014. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az ilyen emberek sajnos csak ideig óráig érdeklik a másik felet.
2014. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én :)
2014. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen embereket borzasztó nehéz találni. A többsége csak du-gni és piálni meg bulizni tud.

Nekem sem nagyon volt még igaz barátom, pedig megbízható vagyok és mindenről van véleményem, mondjuk engem az emberek zöme alapból elutasít.

A legtöbb ember alkalmatlan bármilyen normális kapcsolatra vagy beszélgetésre.

2014. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Felcsillant egy reménysugár, hogy nem csak én vagyok az egyedüli a földön aki értelmes emberekkel akar beszélni.
2014. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetnék akárkivel! 21/L
2014. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok de nagyon és már mindeféle rossz dolog megfordul a fejembe,márcska idö kérdése és megteszem igy vagy ugy.Nekm aza gondom hogy már22éves vagyok sosem volt barátnöm,szüz is vagyok.Sajnos én még a csajozásba se vagyok jártas semmi ezzel kapcsolatos dolog és nagyon szeretnék egy normális értelme sbarátnöt aki öszintán tudna szeretni és emgbecsülni én mármindneféle modszert megprobáltam randizgattam stb stb és semmi mnidig én jártam rosszzul igaz hogy van hibám pl nincsenek barátaim nem jár bulikba mert ez engme nem nagyon érdekel az ilyen diszkos dolgok.Ugyhogy ez van sajnos de nagyon szeretnék egy szombathleyi rendes kedves barátnöt aki tudna engme értékelni,szeretni,beszélgetni.stb. Nemtudjátok hoghy ezen az odllaon kik vanank fennt a lányok közül hova valosiak?

?

2014. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!