Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem azt hogy soha nem...

Miért érzem azt hogy soha nem lesz meg az igazi és sose találok olyan embert aki szeretni fog?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy egyedül fogok megöregedni!
2014. nov. 16. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Én is így vagyok.
2014. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Úgy tűnik, hogy az önbecsüléseddel nincs minden rendben. Először is szeresd magad, hogy mások is szeretni tudjanak. Másodszor, ne keresd görcsösen a szerelmet, egy ideig sodródj az árral, hidd el hamarabb rád talál, mint gondolnád. Mindenkinek van ilyen időszaka ne aggódj :) Ha fiatal vagy még (14-20) akkor nem kell emiatt aggódnod, ha idősebb, akkor sem kell aggódni, csak járj el ide oda, majd rád talál a szerelem. :).

Addig is ha van valami hobbid azzal usd el az időd, ha nincs akkor itt az ideje, hogy keress :D

2014. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mily megtiszteltetés Falatnyi Neutron hozzászólását olvasni a kérdésemnél!A kérdésemnél emberek!Falatnyi Neutron hozzászólt a kérdésemhez!Egyébként megfogadom amit írtál és köszönöm szépen! :)
2014. nov. 16. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szeresd magadat, fejleszd a személyiségedet, képességeidet. Figyelj, én bűn ronda voltam mindig, mégis mindig találtam párt, most is egy álom pasi a férjem!
2014. nov. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mondd mi az oka eme kitörő örömödnek?

Ismerlek tán? :)


Egyébként húzd ki magad, vigyorogj mindenkire, látszódjon, hogy jól érzed magad a bőrödben, és ne félj még a vak is utánad fordul :D

2014. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne keresd az igazit, mert tényleg rámehet az életed. Fiatalon még hatalmas a választék, ezért viszonylag kevés kompromisszummal találhatsz jó társat. Az idő múlásával szűkülnek a lehetőségek, ezért egyre több elvárásodról kell lemondani, így egyre rosszabb társat tudsz majd találni. Én is 20-30 évesen mindig találtam valami kifogást a barátnőimben, most 40 fölött már csak lepukkant alkeszok és 3 gyerekes vízilovak közül válogathatnék. Így visszagondolva legtöbb régi barátnőm ideális társam lehetett volna, most inkább egyedül vagyok, minthogy lesüllyedjek egy bizonyos szint alá.
2014. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azért mert így is van

ráadásul nincs is igazi

2014. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, gyakran volt depis időszakaim ez miatt, nem tudok mit tenni, azt mondják nekem is majd lesz, ja majd, van aki meg azt, ha eddig nem volt senkim, ezután se lesz. Sajnos ilyen az élet, valakinek vagy bejön vagy nem. Én nyitott vagyok bárkire aki hozzám illő, 32 vagyok átlagos, bárkivel ismerkednék, de a neten sem sikerült sosem.
2014. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!