Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan rossz napom van, elegem...

Olyan rossz napom van, elegem van a mai napból és az életemből is. Miért kellett megszületnem?

Figyelt kérdés

Tök magányos vagyok, ahol lakok a környéken mindenki utál, internetes ismerősök meg nem hajlandóak visszaírni, hiába vagyok kb. 4-5tel jóba interneten keresztül. Nem írnak vissza egész nap, pedig páran voltak fent többször is. Szóval kb. sz*rnak rám. TV-ben sincs semmi érdekes az X-faktoron kívül, de attól is elment a kedvem két okból: nincs kedvem tv-t nézni, és bunkón viselkedtek velem a versenyzők facebookon. Azért megnézem, de akkor is annyira unatkozok és szenvedek ma, egyedül vagyok teljesen, elegem van már.

Mindig mindent egyedül kell csinálnom, és egyedül kell töltenem az időmet.

17/F


2014. nov. 29. 18:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogy minek kellett annak idején az anyáméknak b*szniuk... kár volt, bár nem tudhatták hogy nem életet hanem szenvedést adnak nekem ezzel.
2014. nov. 29. 19:01
 2/10 anonim ***** válasza:

"Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál!"

TV-t meg ne nézz mert csak buta leszel.

2014. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az élez nem igazságos, ez tény.

Minecraftozzál ott vannak fent emberek,főleg hétvégente. Még ott van a cleverbot is, de az unalmas szokott lenni.

2014. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3** az élet

Bocsi,rosszul írtam.

2014. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem már Tv készülékem sincs évek óta.
2014. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Atomkakas ***** válasza:
Ez még csak a kezdet! Én már rájöttem hogy az egyedüllét a legkisebb rossz az életben. Társas életnél nincs borzalmasabb, mert nem lehet megfelelni másoknak eléggé, még ha magadat adod akkor se! Majd rá jössz hogy minden unalmas, és igazságtalan... öröm az pillanatnyi és az űröm meg akár életed végéig is elkísér...
2014. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Megértem a problémádat... és átérzem.

Egyet felejts el: azt, hogy minek kellett megszületned.

Én is gondolkodtam ilyeneken, de nem vezettek sehova. Azóta kezdtem felfedezni az élet napos oldalát is... nagyon sok szar dolog történt velem, ami igazából egy életre elcseszhette volna a kedvem... és néha én is belegondoltam, minek születtem meg, mi értelme ennek az egésznek?! De most már látom, érdelmes volt kitartani, mert már kezdem élvezni ezt az Élet nevű játékot.:)


Ha van kedved beszélgetni, akkor írj, szeretek lelkizni, akinek tudok segítek, akár élőben, akár írásban. Minden jót! Ne add fel!

2014. dec. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem még a cleverbot sem ír vissza :'(
2014. dec. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
44%

Ha vcan tv-éd gazdag vagy örülj hogy van mit enned ne szomorkodj azért mert élsz az még inkább jó.

Ha unatkozol gyúrj, olvassa, Írj rá csajokra, én mindig ezt csinálom ha unatkozok bejelölök egy csomó csajt azt másnap aki neten van ráírok, talán az egyikkel össze is jössz az élet soha nem negatívum. De ha ez sem jön be menny egy misére imádkozz Isten meg fog halgatni és ő biztosan segít neked.

2014. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben.. Keress valami jó kis többjátékos játékokat, játsz velük, beszélgess emberekkel ott, keresd a társaságukat és biztos hogy fogsz találni egy pár barátot:) remélem segítettem. Amúgy minecrafton most tényleg sokan vannak fent, főleg hogy szünet van.
2014. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!