Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elszeretnem hagyni a jelenlegi...

Elszeretnem hagyni a jelenlegi eletem, orokre. Nincs, ami ide kosson, Edesanyam haldoklik, Apam elhagyott, feltestveremnek van apukaja, aki felneveli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Messzire szeretnek menni, gyalog, vagy potyazva. Amig elek, addig elek, ha meghalok, akkor oruluk. Mennyi idobe telne kijutni az Uniobol? Teljesen elszant vagyok, vagy ez, vagy az ongyilkossag.
2014. dec. 10. 22:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
Tudnál mesélni valamit még magadról? Suli? Merre felé laksz? Mi az amivel kisebb korodban csinálni szerettél volna? Most mennyi idős vagy? Stb...
2014. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
korod, nemed
2014. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerünk na!

Bár én tavasszal terveztem, mert nem szeretem a hideget és csúnya a fagyott hulla...

2014. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves elso valaszolo! 16 eves vagyok, es fiu. Jelenleg az eletem romokban van, a suli is borzalmas, ott is csak kotozkodnek, feleslegesen kostolgatnak. De mar megszoktam... Budapest egyik kulkeruleteben elek, a deli reszen. Nem szeretnem vegignezni Anyukam haldoklasat, ezert dontotottem ugy, ahogy.
2014. dec. 10. 22:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves masodik valaszolo! 16 eves vagyok, es fiu.
2014. dec. 10. 22:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen lehet a viszonyod anyukáddal.... de megbánnád, ha magára hagynád ebben az állapotban. Önző dolog lenne. Nagyon fájna neki ebben biztos vagyok.
2014. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
fel a fejjel egyszer még nagyon boldog leszel de ne halj meg nincs értelme nem azért születtél!
2014. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak anyukamat szeretem, rajta kivul senkit nem szeretek. Pont ezert nem keszitenem ki megjobban a jelenletemmel!
2014. dec. 10. 22:40
 9/12 anonim válasza:
pedig most van igazán szüksége rád...!
2014. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeteted anyukádat akkor kapd össze magad és légy mellette míg megteheted. Ne magadat sajnáltasd, anyukádnak most sokkal rosszabb lehet!
2014. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!