Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a nassolá...

Hogyan szokhatnék le a nassolásról?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Annyira bűntudatom van. Ma megettem egy tábla milka csokit, tegnap sütit zabátlam, és még van egy fél csomag oreo a szekrényemben, amit legszívesebben egyben benyomnék. Egyszerűen imádom az édeset és nem telik el nap, hogy valahogy ne jussak hozzá, nem tudok ellenállni. Vastag, hájas és undorító combjaim vannak, és nagy hasam, nem vagyok túlsúlyos, csak picit duci! Normálban vagyok, a BMI(asszem ez) szerint. Fogyni szeretnék, ugye nincs olyan fogyás, hogy csak egy helyről. A zsírt szeretném eltűntetni, és tornázom is, csakhogy, a sok nasi... Hogyan küzdjem le a nasi iránti vágyam? Milyen pótcselekvésekkel, vagy mit tegyek ez ellen? Köszi!
2014. nov. 16. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Maga a nasi is potcselekves. Nincs ra recept, vagy van onuralmad, vagy nincs.
2014. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, önuralom, vagy olyan étrend, ami mellett kevésbé kívánod (de az íz és a megszokás miatt akkor is kell legalább minimális önkontroll).

Vagy nem szoksz le, de jobbféle nassokat használsz, amik nem akadályoznak a fogyásban.

2014. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ragozz
2014. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Karalábé, sárgarépa, retek feldarabolva...:) Édesség helyett! Csak az első hét nehéz...
2014. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg csak az elején nehéz, utána már menni fog. :)


Én amúgy olyan vagyok, hogy napközben van, hogy el is feljtek enni, ha este nem vagyok, vagy igen, de tanulnom kell, akkor sem jut eszembe az evés. Viszont ha filmnézős estét tartok, vagy csak simán punnyadósat, akkor nekem is mindig nassolnom kell :D


Viszont már nem milkát, meg péksütiket szoktam (az esetek 90%-ban), hanem ezeket:

Imádom a turmixokat, akár étcsoki is mehet bele. A másik nagy kedvencem, amikor fagyasztott 'piros gyümölcsökből'meg pl. nathur joghurtból fagyit csinálni, szintén turmixgéppel, természetesen cukor nélkül.

85%-os étcsoki. Persze nem egy tábla, de ebből nem is kívánok.

Gyümölcssaláta a nagy kedvencem, akár méz is mehet hozzá.

Mandula, és különböző olajosmagvak is nagyon jók szerintem.


Jó nyilván én sem minden nap eszem ezeket, viszont ha következőleg megkivánod az édessséget válogass ezekből, mert szerintem hetente 1x-2x belefér.

2014. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne nassolj. Gondolj arra, hogy minden egyes oreo egy oreonyival vet vissza abban, hogy jól nézz ki. Nekem bejött.
2014. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha esetleg te vásárolsz be akkor édességek helyett vegyél zabot edd azt joghurttal esetleg valami puffasztott rizset vagy szárított gyümölcsöt. Ha nincs otthon édesség akkor nem fogsz enni. Ha megis nagyon kívánsz valami nasit jobb ha ezeket eszed.
2017. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!