Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert, mitol? Mi tortent velem?

Miert, mitol? Mi tortent velem?

Figyelt kérdés

Mindig egy elettelteli lany voltam. Nevettem, elveztem az eletet. Mindennek csak a pozitiv oldalat lattam.Szivesen hulyeskedtem es beszelgettem mindenkivel. Ugy ereztem,hogy birnak engem

Valamiert ebben a decemberben megvaltozott minden.

Mindennek csak a negativ oldalat latom. Delelott meg rohogok , du.(otthon) meghalok a fajdalomtol. Meg vagyok rola gyozodve,hogy akik korulvesznek engem, titokban utalnak. Azt erzem,hogy mindenkit untatok es idegesitek. Erzem,hogy utalnak. Erzem,hogy leneznek. (←osztalytarsaim,barataim)

Mi tortent velem?

Miert? Mitol?

15/L

(elgepelesert,helyeirasert bocsanat)


2014. dec. 12. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Depressziós vagy, valószínűleg most először, ezért kezelni sem tudod még. Ha van valakid akivel mindent meg tudsz beszélni akkor hajrá, az a legjobb kezdett ha kibeszéled magadból, mikor, mit, miért mivel kapcsolatban stb....

A depi akkor baj ha észre sem veszed, ha már tudatosult benned, könnyű kezelni.

2014. dec. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A téli hónapokban sokan éreznek így, ennek fizikai okai vannak: nem süt annyit a nap, sokat van sötét/hideg, ilyenkor elmegy az ember jókedve. Ráadásul kamasz vagy, ilyenkor könnyen ingadozhat a hangulatod.
2014. dec. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kamaszodsz, a hormonjaid szorakoznak veled. ilyenkor sok hormonalis valtozas megy vegne az emberekben es ez sok kamasznal kedvtelenseget okoz. Lelkileg is ez egy olyan idoszak, amikor korabbi ertekrendeket (pl. szuloket, tanarokat vagy sokan sajat magukat) megkerdojelezik, elegedetlenek.

Ez teljesen normalis. Keresed sajat magad. Probalj sportolni valamit de mindenkepp sokat.mozogni, ha faradt vagy aludj. Legyel azokkal a barataiddal, osztalytarsaiddal akikkel jol erzed magad. Probalgass uj ruhakat, uj frizutakat...es probald magad szepnek latni, akarmennyire is nehez. En ebben ankorban rengeteget olbastam es csak egy-ket nagyon kozeli baratnom volt es folyton azt hittem mindenki mas lenez. Aztan kinottem;-).

2014. dec. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek:) Igyekszem kibeszelni magambol. Termeszetesen mindenkinek ment a zold.
2014. dec. 13. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül kinek kibeszélni, engem "terhelhetsz" ezzel, nem mintha teher lenne

meg tudlak érteni

Én is szenvedtem/szenvedek ilyenben

2014. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy depressziós, ez a tinikor velejárója. Idővel kinövöd, ez tuti. Ne aggódj emiatt!
2014. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Szivesen beszelgetwek:)

#6 Koszonom:)

2014. dec. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!