Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3 alkalommal jarok...

Heti 3 alkalommal jarok edzeni lassan mar 4 honapja, egesz testes edzes, de most valami fura tortent. Nem tudom a bicepszemet semennyire sem befesziteni, es zsibbad is neha. Azota nem edzek, de ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 22:07
 1/2 anonim válasza:

Attól, amit csináltál. Nem lehet ezt így messziről megmondani sajnos. Ha nem használtál doppingszert,és nem adagoltál túl semmilyen táplálékkiegészítőt, akkor elég nagy bajban is lehetsz.


Próbálj meg visszaemlékezni, hogy nem húzódott-e meg. És azt sem írtad, hogy mind a két bicepszednél így van-e. Szerintem menj el orvoshoz, lehet hogy valami idegpálya sérült! (ha emelni sem tudsz vele, akkor aztán végképp. Ha fáj/fájt is, akkor még részleges izomszakadás is elképzelhető, bár nekem még szerencsére nem volt olyanom)

2010. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már nem tudsz semmit emelni bicepszből, akkor elszakadt, ha tudsz akkor semmi baj, csak meghúzódott.
2010. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!