Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedul vagyok es kibrandultam...

Egyedul vagyok es kibrandultam szinte a vilagon mindenbol ez 17 evesen normalis es mivel valtoztassak rajta? /l/

Figyelt kérdés
Ez a rossz erzes nagyon reg ota erosodik bennem. A hely ahol elek elegge elzart(egy kicsi varoska) ugy erzem senki sincs hozzam hasonlo itt,nem ertenek meg.. es az emberektol meg a 'barataimtol'(akik albaratok ) is egyre jobban hogy is mondjam...irtozom. csaladom hat az nincs sok es nincs igazi tamogatas sok a problema es a csaladom is ezek kozott van. A vagyaimmal amikkel egy ideig ugy tunt kozel allok a megvalositashoz..szethullanak serules miatt a sport es a lakohelyem miatt a muveszeti celom/almom is ugytunik alom marad...kilatastalan es depresszios vagyok kerlek segitsetek:(

2014. dec. 19. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Te majdnem abban helyzetben vagy mint én akkoriban. Most 20 éves vagyok. Elhiheted hogy nem változott semmi. Szerintem ez egyszer elromlik aztán vége mindennek nekem 13 évesen romlott el.
2014. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

neked leginkább igaz barátokra vagy olyan emberekre lenne szükséged, akikre számíthatsz. ilyeneket viszont manapság nagyon nehéz találni.


legalábbis nekem úgy tűnik, a fő probléma az,h egyedül érzed magad.

2014. dec. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, utcai fülkéből is.
2014. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

"Ha magadat megváltod, a világodat is megváltottad!"

Ez a komoly valóság és igazság!

A változáshoz plusz oxigén kell a szervezetnek. Kétféleképpen lehet plusz oxigént juttatni, az egyik a lélegzet, a másik folyadékkal az emésztőrendszerbe.

A környezetét mindenki olyannak látja amilyen a hangulata. A rossz hangulatot és közérzetet az oxigén hiánya okozza, ami sejtszinten befolyásolja az egész szervezet működését

2014. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hallgassd meg tkyd zenéit.
2014. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

De adtól ugye még le fogsz éretségizni?

Nehogy emiatt ott hagyd a suli!

Mi okozta ezt az egészet te benned?

Hogyan jutott el ez az egész benned?

Szpichologushoz kellene járnod lehet nem hiszel benne de az sokkal jobban segítene neked mint itt bárki a szpcihologus kideríti hogy mi okozta ezt az egészet és segít benned uj reményeket új célokat felvenni. Ugymond össze rak téged.

Vannak ingyenes szpichologusok is úgyhogy nem kell meg ijedni mert nem minden pénz dolog.

2014. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem, szívesen beszélgetek veled. Nekem is hasonló problémáim voltak /és talán vannak még. Szóval, lehet, hogy tudok segíteni...
2014. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18/lány
2014. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azt ajánlom a kemény munkában keresd a boldogságod.

Úgy gondolom nincs is jobb, mint a jól végzett munka öröme :)

2014. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!