Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Min változtassak? Mi a baj velem?

Min változtassak? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és egyedül érzem magam. A félreértés elkerülése végett: fantasztikus barátaim vannak, akikért hálás vagyok, és velük jól érzem magam. De mostmár szinte mindenkinek lett barátja/barátnője, így kevesebb időt töltünk együtt, mert ők szerelmesek. Én meg örülök nekik, de sokszor eszembe jut, hogy én is szeretném, ha valaki átölelne, ha valakinek én lehetnék a legszebb, ha valakit időnként meglephetnék egy-egy finom pudinggal. De nekem ez valahogy nem jön össze. Egy hónapja kb rámírt egy srác aki aztán megtetszett, úgy látszott, hogy én is tetszem neki, mert közös programot akart velem tervezni és nagyon szépeket mondott, de aztán egyszercsak semmi, már nem is ír, még a randiig sem jutottunk el..pár napig különlegesnek éreztem magam.. Nem tudom mi történhetett. De annyira szeretném, ha lenne mellettem valaki, akit szerethetnék és ő is szeretne, hogy az kimondhatatlan..szeretnék boldog lenni..
2014. júl. 19. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy én alapjában véve nagyon odaadó típus vagyok, a barátnőim szerint túlságosan is, ők azt mondják, hogy egy kapcsolatban az ész kell uralkodjon az érzelmek felett, nehogy aztán amikor otthagynak, magunk alatt legyünk, én nem így gondolom, szerintem akkor az nem tiszta szerelem..bár félek hogy igazuk van és ha én egyszrt tényleg szerelmes leszek valakibe, nagyon fog fájni a vége..
2014. júl. 19. 20:36
 2/4 anonim válasza:
100%

Nincs veled semmi baj. :)

Felejtsd el ,hogy mindenkinek jár a boldogság!

Ne is reménykedj!

Komoly,és nem bántásnak írom.

2014. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kincs vagy, én azt mondom. Ne engedd magad elsodorni, sokat fogsz csalódni, de egyszer csak megtalálod akit keresel, csak bízz ebben. Nagyon kevés odaadó ember van, és én már csak tudom milyen sz@r, amikor nem viszonozzál. Tarts ki! :)
2014. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Uramisten, iszonyúan jólesett amit írtál kedves második :)
2014. júl. 19. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!