Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki sem ért meg. Segítene...

Senki sem ért meg. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a felvételitől és emellett minden bajom van.. Szerelem, depresszió, azt hiszem kover vagyok, csunyanak latom magam. A szuleim nem ertenek meg. Amikor sirok azt hiszik azert csinalom, hogy vigasztaljanak es ilyenkor olyanokat kiabalnak, hogy sirj hangosabban,meg hogy csinald nyugodtan a fesztivalt, nem foglak megvigasztalni, hogy jaj kislanyom... Nagyon rosszul esik ez az egesz, de foleg az hogy azt hiszik, hogy a figyelem miatt csinalom.. Pedig nem. Amikor mar teljesen elvagyok keseredve, es erzem hogy kezd szetrepedni a szivem, mert csak a hibat latjak bennem, barmit teszek belem kotnek, akkor szoktam elsirni magam. Ilyenkor altalaban tobb oraig sirok, mig vegul belefarodok es elalszok.. Most is sirok, es hallom hogy a szulrim kozben ordibalnak ram, es hangosan azt beszelik, hogy kis hulye vagyok, meg nyavogos p*csa.. Nagyon elegem van ebbol az egeszbol... Mar az elethez sincs kedvem.. 14/nyavogoskislany
2014. dec. 21. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Barátaid nincsenek?

Testvérek?

Szerintem normális hogy izgulsz es félsz mi lesz legalább komolyan veszed az egészet.

Amint tul leszel rajta elmulik :)


16/N

2014. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hat sajnos vannak ilyen szulok, de nem ertem , hogy miert viselkednek igy veled. Talan van valami oka ennek ? Hidd el egy ido utan elmulik ez a rossz erzes. Sajat tapasztalat. En is ilyen voltam felveteli elott , bar a szuleim nem viselkedtek igy.... Ahogy bekerulsz majd kozepsuliba minden mas lesz, uj emberek , uj hely.....megismersz masokat es te is meg fogsz valtozni , persze jo iranyba.
2014. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
20/L elozo voltam .
2014. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Vannak, akik érzékenyebb típusúak. Ez szerintem nem probléma, és remélem te se tekinted annak. A szüleidnek szerintem nem veled van problémájuk, hanem egymással, vagy valami mással (munka, anyagiak, stb.), és ezt sajnos rajtad vezetik le.

Mivel ezen változtatni úgysem tudsz, próbáld meg nem magadra venni azokat, amiket mondanak. Tudom mondani könnyebb, de szerintem ha ezt el is magyaráznád nekik, nem értenék meg.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de akinek ennyi esze van, hogy a saját gyerekét cseszegeti, sértegeti, az egy idióta bunkó.

A felvételi miatt ne aggódj, biztos felvesznek oda, ahova menni szeretnél, csak tanulj sokat.

Tölts több időt a barátaiddal, ők is biztos megértőek veled.

Viszont a szerelmi részét kifejtenéd, hogy miről van szó? Mármint szerelmes vagy valakibe, vagy kapcsolatban vagy de nem jó a kapcsolat?

2014. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a szülők többsége ilyen hülye, ne foglalkozz velük, keress barátokat, járj el otthonról, ha teheted aludj náluk, stb.


ha másik iskolába fogsz menni, menj kollégiumba, másik városba és akkor nem kell eltűrnöd őket.

2014. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szuleimmel semmi baj nincs szeretik egymast es engem is. Csak nagyon szigoruak es nem viselik el ha nem vagyok olyan tokeletes mint ok. Addig ilyenek lesznek, amig nem lesz nekem is Dr. a nevem elott.
2014. dec. 21. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs baj velük csak épp hülyék, te meg eltűröd. így enm fog változni semmi.
2014. dec. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem is ez van, ha gondolod írhatsz 14/l
2014. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!