Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet, hogy depis vagyok? De,...

Lehet, hogy depis vagyok? De, hisz van hol aludnom, tv-m is van, meg ennivaló is. Akkor lehetek depis?

Figyelt kérdés

Láttam ill. hallottam olyan esetekről, hogy sokan az adósság rabságában depisek lettek. Sokan meg fel is akasztották magukat.

Nekem nincs hitel fizetnivalóm, akkor mégis lehetek depis?

Egészséges vagyok.



2014. dec. 28. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Depressziosnem nem csak hitelfelveteltol lehetsz.de nyugi te nem vagy az! Csak lelkibeteg :D
2014. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pénzügyi háttér meg a depresszió nem igazán köthető össze.
2014. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csabawars válasza:
100%
Lehetsz a magányos vagy. Ha valakinek nincs egy társa attól is könnyen depresszióba eshet. Nem minden az anyagi javak. De ez személy és életmód függő is. Lehet nem alszod ki magad esetleg a táplálkozásod nem megfelelő és Depresszió ként jelenik meg. Én személy szerint olyan típus vagyok hogy ha valamit nemsikerül elérnem (mindegy micsoda még ha teljesen jelentéktelen is) képes vagyok akkora csalódásnak megélni hogy még az életkedvem is elmegy. De mindenki más. Esetleg stressz vagy pesszimista gondolkodás is kiválthatja akár nagyobb ok nélkül. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2014. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
Túl könnyű az èleted. Ráadás, meg csak magaddal törődsz. A megoldás az hogy becsengetsz a szomszèd nènihez ès megkèrded mit segìthetsz neki. Aztán segìtesz egy nyomodèknak meg egy hajlèktalannak is. Ezután megváltozik a gyerekes ès önző gondolkodásod ès nem leszel depis.
2014. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!