Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertált embereknek...

Introvertált embereknek ismerkedés?

Figyelt kérdés
21 éves fiú/férfi lennék, eléggé introvertált. Próbáltam lányokkal ismerkedni neten keresztül, 10/1 esetben össze is jött, azonban túl sok extrovertált emberre bukkantam, akikkel alapból nem tudtam nagyon mit kezdeni. Nem kifejezetten randioldalakról van szó, azoknak tudom, hogy nincs sok értelme. Lenne valami fórum, vagy oldal, ami jobban az introvertáltakra irányul?
2015. jan. 1. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi a bráner az az introverált,meg extroverált?
2015. jan. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

ma 08:31: ismered a google-t? Ha már nincs meg az alapmüveltséged, akkor legalább keress utána!


A kérdésre: direkt úgy keress, hogy introvertált(abb) emberek érdekelnek, akkor több esélyed van megismerni párat. Mert a legtöbben ugyanúgy vannak, mint te, hogy a sok extrovertált között elvesznek.

2015. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Nekem csak úgy megy, ha megjátszom magam, ha manipulálok, hogy elérjem céljaim.
2015. jan. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Introvertált lányok még rosszabbak mint a pasik..(tapasztalat)
2015. jan. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Lol, most komolyan, két introvertált mit kezdne egymással?
2015. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
76%
14 eves letemre tudom hogy mit jelent.. ok meg nem
2015. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

"Lol, most komolyan, két introvertált mit kezdne egymással?"


Megértenék egymást és jól ellennének egymással. Az introveltált ugyani nem azt jelenti, hogy leül egy sarokba és se meg nem szólal, se nem mozdul.

2015. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még ha kicsi tudatlanságról is árulkodik egy-kettő, és nem kifejezetten az elsőre gondolok :)
2015. jan. 1. 13:42
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

ma 11:10


Cáfolom! 2 Introvertált,akkor egyiksem mer lépni,tehát stagnál a helyzet.

2015. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Mi a párommal mindketten introvertáltak vagyunk és "mégis" mertünk lépni. Már jó ideje együttvagyunk.


Mellesleg nekem sosem jöttek be az extrovertáltak, mert egyszerüen idegesített, hogy sosincsenek nyugton, nincs 5 perc nyugalom meg csönd. Ilyen emberektöl meg tudé őrülni!!!!

2015. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!