Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertált embereknek...

Introvertált embereknek ismerkedés?

Figyelt kérdés
21 éves fiú/férfi lennék, eléggé introvertált. Próbáltam lányokkal ismerkedni neten keresztül, 10/1 esetben össze is jött, azonban túl sok extrovertált emberre bukkantam, akikkel alapból nem tudtam nagyon mit kezdeni. Nem kifejezetten randioldalakról van szó, azoknak tudom, hogy nincs sok értelme. Lenne valami fórum, vagy oldal, ami jobban az introvertáltakra irányul?
2015. jan. 1. 08:27
1 2
 11/14 Shadee ***** válasza:
szerintem minden ember extrovertált, csak a megfelelő környezetbe és érzelmi állapotba kell kerülnie a megffelelő emberrel/emberekkel. Ha mindenki introvertált lenne, akkor a bulik némák lennének, és nem lennének párok, barátok.
2015. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Utolsó, ez nem igaz, mert ez egy skála, vannak extrovertáltabbak és introvertáltabbak. 100 %-os intró nagyon ritka, pl. aki elvonul egy barlangba remeteként élni. 100 %-os extró viszont tényleg nincs, olyan ember nem létezik, aki minden gondolatát kimondja vagy kiposztolja valahová. Amit mondasz, az ugyanúgy vonatkozik a másik oldalra is, tehát mindenki lehet intró valamilyen helyzetben, de attól nem fog megváltozni, és ha abban a helyzetben marad, és még jól is érzi magát, egy idő után vágyni fog a másik oldal örömeire. Alapesettben én is intróbb vagyok, de most idejöttem olvasgatni, tehát extró vagyok, ugyanakkor extróbbak is olvasnak könyvet (reméljük), tehát ők is intrók abban a helyzetben. A kérdés az, hogy a társadalom, vagy az egyén, vagy a társadalom miatt az egyén mennyire érzi magát rendellenesnek emiatt.
2015. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak lányokkal akarsz ismerkedni, vagy barátkozni is akarsz?
2015. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is introvertáltnak találom magam, de csak barátságot ajánlhatnék.
2015. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!