Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetek meg egy...

Hol ismerkedhetek meg egy hozzám hasonló lánnyal?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, es rajottem, hogy az elso, es eddig az utolso kapcsolatom, ami 3 honapig tartott, azert ert veget, mert keves kozos volt bennem es a baratnomben. En a rapet, electrot szeretek hallgatni, szeretek jatszani a gepen, szeretek filmet nezni, stb. ő meg egyiket se. Ez meg nem olyan nagy baj. Felmerul a kerdes, hogy akkor hogy jottunk ossze? Hat ugy, hogy eleinte minden uj volt, de mikor a rozsaszin felho feloszlott, rajottem, hogy milyen naiv kepet alkot a vilagrol, nem gondolkozik logikusan. Ezzel semmi bajom nem volt, mint ember, (en is sokszor vagyok gyerekes) de valosaggal nem volt amirol/amit (meg)beszeljunk. A legjobb baratommal ha az uzletben a wc-papir reszlegen talalkozunk az ejszaka kozepen, akkor is csak ugy nekiallunk es megbeszelunk az elet ertelmetol kezdve a legujabban kiadott jatekokig mindent. Valami tanacs, hogy hol keressek megfelelo part? Miutan beleizleltem a "tarsas eletbe", rossz erzes nelkulozni azt, szeretethianyos lettem.

A valaszokat elore is koszonom, es elenezest kerek az ekezetek nelkuli regenyert. (a kerdest nem tarskereses celjabol irtam ki, mert Marosvasarhelyen lakok)



2014. jún. 23. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőmet irritálta, hogy videojátékokkal játszok, ezért a kedvéért lemondtam róluk és csak nagyon ritkán játszok, néha vele is. Ha igazán szeretted volna, szerintem meg tudtál volna változni érte, akármilyen nehéz is, de én például nem bántam meg.
2014. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vegere mar az egesz "szerelem" dolog elmult. Mondom, egyszeruen nem volt amirol beszelgessunk. Csak a felszines dolgok: milyen volt a napod, mit csinalsz, stb. A telefonbeszelgetesek is annyibol alltak, hogy o beszelt a nem nagy jelentoseggel biro dolgokrol, en meg csak hallgattam, mert nem volt mit mondjak.
2014. jún. 23. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:

"...fel merül a kérdés...."

Te tényleg azt hiszed a kutyát is érdekel hogy meséled el, vagy azt gondolod, hogy egyedi vagy?

Ha neked az ilyen piti dolgok számítanak amit leírtál akkor válasz magadnak egy pont annyira gyerekes párt.

2014. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha a milyen napod volt, mit csinálsz felszínes kérdésnek számít, akkor Te nagyon el vagy tévelyedve. Másfelől ironikus, hogy egy virtuális világban elő gyerek naivoz le egy másikat...
2014. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!