Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha az egyik...

Mit csináljak, ha az egyik legjobb fiú haveromnak barátnője van?

Figyelt kérdés

Ma mondta el. És azt is mondta, hogy most már nem fog nálam aludni (mindennapos vendég, anyáék is szeretik-ismerik). Elvileg a csaj gyönyörű és okos meg egyetemre jár. Emiatt most én leamortizálva érzem magam és már kisírtam mind a két szememet. Haveromnak saját paplanja is meg párnája is van már nálam...és ma este - úgy, hogy fél éven át szinte minden nap velem aludt - nagyon szar lesz...Mivel tereljem el a figyelmemet? Nem tudok semmire sem koncentrálni csak vele akarok beszélni, de biztos, hogy most a barátnőjével van :(

21/L


2015. jan. 2. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán említeni kellett volna neki, hogy szeretnél többet, mint barátság, ha pedig viszont nem működött volna a dolog, akkor megszakítani a kapcsolatot - még mielőtt ennyire beleéled magad, mint most.

Keresd fel a többi barátodat, tanulj, ha vizsgaidőszakod van. Olvass, sétálj, vezess, tornázz, táncolj...amihez kedved van.

2015. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy szeretem. Ő ezt tudja. Azt mondja, ő is szeret, de csak mint barátot. Viszont az, hogy mindig velem aludt és szinte a mindennapjaim részévé vált, megnehezíti a folyamatot. Én nem akarok elszakadni tőle. Azt akarom, hogy megint csak velem foglalkozzon... Hogy órákig beszélgessünk, hülyüljünk. Ma 5x csörgettem, mire felvette a telefont. Skypeon is alig ír vissza :( Régen ez természetes volt.
2015. jan. 2. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet..ez az idézet pont ide illő:A barátod voltam amíg még szigli voltál:/
2015. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ez természetes,hogy most a barátnőjével foglalkozik többet. Beszélj vele,de ne kényszerítsd. Várj.
2015. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TheHologram ***** válasza:
Nem tudom, csak nekem furcsa,hogy egy haverod veled aludt?
2015. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, én az 1-el és az 5-el értek egyet.


Magadnak köszönheted a bajt. Ha mondta neked, hogy csak mint barátot szeret, akkor most mit akarsz? Számíthattál volna erre. Bocsi, most kemény leszek, de az igazság az, hogy szétraktad neki a lábadat (legalábbis, hogy "veled aludt", ez szerintem ezt jelenti), és ő ezt szépen kihasználta, és amint talált számára megfelelőbbet, ott is hagyott. Ez van, ez az igazság. Kihasznált. És te hülye vagy, ha ezek után még keresed is, magadat alázod meg. Semmi önbecsülésed nincsen?


Az igaz, hogy elég szemét ez a pasi, ne érts félre, nem értek egyet azzal, amit tett. De magadnak köszönheted, hogy így kihasznált. Máskor, ha valaki nem viszonozza az érzéseidet, és még ezt meg is mondja neked, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. Inkább te szakítsd meg, ami lehet, hogy nehéz, de így elkerülöd, hogy így megalázzon. Mert most eléggé megalázott, és azzal, hogy még keresed is, tovább alázod magad előtte. Erre mondják azt, hogy szánalmas...


Úgyhogy ne keresd többet, hanem inkább keress magadnak egy normális pasit, aki viszonozza is az érzéseidet, és akivel úgy érzed, hogy te vagy a legfontosabb neki, csak veled törődik. Ne egy olyan pasit hívogass, aki jól elvan más lánnyal, és nem fogja a te telefonjaidat felvenni, miközben éppen a másik csajjal hempereg. Ha meg olyan bolond vagy, hogy még ezek után jóban akarsz vele lenni, a "barátja" akarsz maradni, akkor ne hívogasd, mert jelen pillanatban biztos, hogy irritálod a zaklatásoddal. :D


Bocsi, nincs bennem rossz szándék, de szerintem nem árt, ha valaki megmondja neked az igazságot.

2015. jan. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura.Nekem úgy tűnik,hogy a kényelmes kis matracát lecserélte olyanra,akivel dugni is szeretne.Boccs,de téged kihasználtak,amit hagytál is.
2015. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd előszed akkor amikor szüksége lesz rád.De hogy neked mire van szükséged,soha nem lesz érdekes.Az ilyenek idővel elvesznek egy csajt,aki a hétköznapok kényelmét biztosítja és nem zavar sok vizet,mellette meg barátnőt tartanak.
2015. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Én miért nem találok soha egy ilyen befolyásolható csajt..
2015. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bezzeg rám így nem ragadnak a csajok...pedig nem vagyok csúnya...><"

Mivel tereld el a figyelmed? Pl foglalkozz velem a képlet ennyire egyszerű xD

2015. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!