Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta közmunka keretein belül...

Mióta közmunka keretein belül az utcán dolgozom, azóta elhagyott a barátnőm és minden barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy fizikai munkát kell végezni az utcán. Szemetet szedni, sózni az utat, ilyenek. Érettségivel kiraktak az utcára, mert sehol sincs hely nekem az irodában. Egyszerűen napi szinten bántanak verbálisan a munkatársaim, mindig én vagyok a poénforrás.

A barátaim pedig már nincsenek meg, egyik napról a másikra minden kapcsolatot megszakítottak velem, rájuk írok csak egy szavas válaszokat kapok vagy semmit. A barátnőm pedig rám írt, hogy szakít velem mert már nem vagyunk közös hullámhosszon. Az eddigi életem szétesett, valamint már edzeni meg más hobbimra sincs időm, mert a nap végére hullafáradt vagyok.


2015. jan. 7. 15:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyen emberekkel, hidd el jobb lesz neked nélkülük. Nem is voltak igazi barátaid, ezek szerint a barátnőd sem szeretett igazán. Ők is kerülhetnek még ilyen helyzetbe.
2015. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Csak olyan nehéz, hogy egyszerűen nem tudok kommunikálni senkivel sem. Már nincs kivel elmenni hétvégente bulizni mert a brigádban többi ember is állandóan beszólogat meg csicskáztatna.

Megkértem a polgármestert hogy tegyen át az irodába de azt mondta hogy ott nekem nem tud munkát adni.

2015. jan. 7. 15:35
 3/25 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de majd találsz új barátokat akik tényleg szeretni fognak.
2015. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De olyan magányos vagyok. Szombat esténként eddig mindig volt valami programunk. Mos meg, semmi. És minden reggel van a gyomorideg mikor be kell menni aláírni. És nem mehettek kajáért sem el, mert rögtön követelik, hogy adjak.
2015. jan. 7. 15:40
 5/25 anonim ***** válasza:
miért nem mész tovább tanulni?
2015. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Kik követelik? Akkor egész nsp nem eszel?
2015. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
*nap
2015. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem lett valami jó az érettségim. Csak szendvicset viszek, de mindig szóváteszik a kedves munkatársaim, hogy miért nem veszek valamit magamnak.

Különvonulok gyakran, de még úgy is beszólnak.

2015. jan. 7. 15:55
 9/25 anonim ***** válasza:

szóljál vissza, mert azt bántják, aki hagyja magát.

és keress másik munkát.

2015. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Másik munka. azaz normális munkahely, mert a közmunka csak ideig óráig jó.Én eljöttem a falumból pont ez miatt. Lett normális munkám nem kell a dilinyósokkal együtt lenni közmunka gyanánt (tisztelet a kivételnek).

Ha már semmi nem köt oda, jó lenne elgondolkodni a váltáson. Választani egy olyan várost, ahol sok fiatal van, albérletezni velük és munkát vállalni mellette.

2015. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!