Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt még magányos...

Vannak itt még magányos csalódott emberek akik úgy érzik h. megöli őket a szerelmi bánat?

Figyelt kérdés
Próbálok küzdeni ellene 5.napja nem kerestem a csajt de egyre csak nehezebb és nehezebb :(

2015. jan. 18. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Öt napja nem kerested és már megöl a szerelmi bánat? Szedd már össze magad, ennél csak rosszabb lesz.
2015. jan. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
keep the fuck calm dude. Idővel kicsit majd jobb lesz :)
2015. jan. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem öl meg. Mi van ha azt mondom hogy én 3 éve nem kerestem? Elsőnek igaza van.
2015. jan. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát én nem vagyok az, de biztos vannak... mellesleg 5 nap? Ez azért rohadtul nem sok...
2015. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jan. 18. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak. Itt vagyok például én, akinek két év után sikerült "kigyógyulnom" az illetőből. Addig persze semmi kapcsolat nem volt, különben nem tudtam volna két év után sem elfelejteni. Az fontos, hogy ha valaki le akar zárni valamit, vagy vele teszik ezt, akkor az legyen teljesen lezárva. Én egyfolytában a lelki segélyhívókat tárcsáztam, csak úgy tudtam elviselni az életet akkoriban. De látod, elmúlt, és újból készen állnék egy szerelemre. Majd az élet hoz, ha akar, én nem keresem.
2015. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hello kérdező nekem is hasonló a problémám van is kin kérdésem amugy sajnálom😢 tudom mijen az én ma beszéltem a lánnyal azt mondta hogy ne.szeret azota nem birok semmire és senkire gondolni aludni se birok
2015. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos a kérdés kiirása óta én már gyógyulgatok az ego és a büszkeség a legjobb gyógyszer erre az esetre és meg kell próbálni más dolgokkal foglalkozni te attól még egy teljes értékű ember vagy hogy eldobtak vagy próbáld meg megutálni a szerelmed személyét amiért fájdalmat okozott neked
2015. jan. 20. 22:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha önkéntesen meg tudod utálni, nem voltál belé szerelmes.
2015. jan. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!