Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, szerintete...

Nincsenek barátaim, szerintetek nagyon kellemetlen elmenni egyedül korizni?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék elmenni, de nincsenek barátaim, szóval egyedül mennék. Nem fognak onnan kinézni, hogy nah ez mit csinál itt meg stb?
2014. dec. 26. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó rég voltam korizni, megyek én is, ha fővárosi vagy.
2014. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Társaságban biztosan jobb, de azért egyedül is elmehetsz, nem hiszem, hogy bárkit is zavarni fogsz, sőt lehet, hogy találsz valakit, akivel ellehetsz :) Én biztosan elmennék egyedül is, ha nem lennék béna, és tudnék korcsolyázni...
2014. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én holnap megyek, ha a városligetibe mész, jöhetsz velünk ;D
2014. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Keress barátokat.
2014. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ott ismerkedhetsz főleg,attól,hogy nincsenek ..

Ne is legyenek? Ne is érezd jól magad?

DEHOGYNEM.MENJ!

Egyebkent rengetegen vannak foleg nagy varosba,meg kicsibe is.Felse tunik kivel lennel.Volt hogy engem is otthagytak.Nem tortent semmi,ismerosokkel rogton talalkoztam i.:)

Ha Miskolci vagy elkiserunk.

L15

2014. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Senki nem azt fogja figyelni hogy egyedül mész e. Én meg egyedül szoktam elmenni sétálni... Van 1-2 barátom de sajnos nem mindenben azonosak az érdeklődési köreink, így sok mindent egyedül csinálok.
2014. dec. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Igen, fővárosi vagyok, én is a városligeti pályára mennék a két ünnep között.

Kellemes kikapcsolódást Nektek!

2014. dec. 27. 11:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Feltétlenül menjél!

Öltözz fel csinosan, és menjél el jókedvűen! Miért néznének ki? Talán "véletlenül" összeütközöl egy helyes fiúval.

2014. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én úszni szoktam egyedül járni már sok éve minden nyáron és pont ugyanez az ok miért. Nem tudom kinéznek-e vagy nem, mindenestre nem tud érdekelni, jól kimozgom magamat :D Az emberek sokszor elfelejtik, hogy egyedül is lehet élvezni az életet, nem kell feltétlen mindig valaki hogy az utcára kilépj.
2023. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!