Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan növeljem az önbizalmam?

Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően két féle képpen tudsz önbizalmat építeni, külső hatásokra-> mások elismerő szavai stb.

belső hatásra-> változtatsz a gondolkozásodon, illetve egy ideig hazduhatod is magadnak, h igen ez meg az vagyok amit idővel elhiszel és azzá is válasz.


Meg kell találnod, magadban az értékeket és büszkének lenni rá. Azt kidomborítani, mert a negatívval nem szabad nyitni.


Ha van vmi amiben mondjuk úgy érzed hátrányos vagy és tudsz rajta változtatni, tedd. Ez is önbizalmat ad.

2014. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keresd meg, hogy mi okozza az önbizalomhiányodat. Mivel még annyit sem írtál le, hogy pasi vagy lány vagy, mindenképp azt lenne érdemes átgondolni, hogy egy férfi/nő vajon milyennek lát téged, és legfőképp te milyennek látod magadat. Egyáltalán, mi az, amit fel tudok mutatni, amire a férfiak/nők úgy tekinthetnek rám, hogy "Na, ez igen, ez az a nő/férfi, akivel én el akarom tölteni az életemet, mert Ő...!"? Amiben nem érzem, hogy beleadnék mindent, amit tudok, az miért van? És hogyan érhetem el, hogy abban is a maximumot nyújthassam? És fontos: nem mások, hanem önmagam miatt. Ha valami hasonló úton így rendbe szeded magad, a tiéd lesz a sikerélmény, és tiszta lesz a lelkiismereted, mert ha egy kapcsolat mégsem jönne össze, akkor is elmondhatod, hogy nem rajtad múlt, te megtettél minden tőled telhetőt.


17/L

2014. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az önbizalom szerintem nem egy olyan dolog ami jön. Azért "ÖN"bizalom. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, nem kell, hogy meg legyél magaddal elégedve, csak fogadd el magad! Vegyél magadon erőt és szólítsd le azt aki tetszik, ne legyél betojva. Ez csak úgy megy ha te saját magadnak "csinálod". Nem tudom elmagyarázni rendesen, neked kell az önbizalmad kiépíteni.
2014. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kokainnal.
2014. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem sincs önbizalmam, ezért ment szét a kapcsolatom.
2014. dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!