Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit szoktatok csinálni,...

Mit szoktatok csinálni, amikor nagyon egyedül érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Eddig mindenkinek én voltam a támasza, most pedig egyedül maradtam a gondjaimmal.

Olyan jól esne, ha csak lenne velem valaki.

Mit tegyek? Semmi sem köti le a figyelmem.


2015. jan. 23. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
gyakorikerdesek.hu :D
2015. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöld :D màs Egyèb?
2015. jan. 23. 23:07
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Nálam erre több megoldás van:

1. utazás (ez mondjuk költséges, így ritkán van rá alkalom, de nagyon fel tud tölteni akár 1-3 nap maratoni út is)

2. mászkálás, fotózgatás, amerre visz a lábam, akár csak a környéken

3.... stb. Aztán persze itt van az internet, egy rakás könyv, filmek, van, hogy épp csak háttérzaj, játékok, zene, a youtube tele van humoros videókkal is. Meg ilyen alkalmakkor jönnek a nagy szobaátalakító tervek és a nagy selejtezések. Egy kicsit átrendezem a környezetemet. Vagy éppen leülök legózni (már 30 vagyok, de még mindig szeretem), igazából közben jön meg az ihlet. :-)

2015. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor előveszem a "dögöt", jól elhordom mindenféle mocskos sz**házinak, miközben összevissza dögönyözöm. Ő meg összenyalja a képem és körülugrál. Meg ugat. Néha fel is borít. :)
2015. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sándorjános ***** válasza:
Dolgozok a festményeimen, vagy alszok, vagy olvasok, gitározok. Keverd a kellemeset a hasznossal, csinálj valamit, ami leköt.
2015. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Olvasok vagy kitalalok valami uj munkat a kovetkezo koncertemre (fuvolan jatszom)...fontos, hogy ha nagyon rosszul erzed magad a magany meg az egyedul let miatt letud magadat kotni valamivel...en is igy voltam mint te mindenkinek en voltam a tamasza aztan most amikor nekem van szuksegem rajuk tesznek a fejemre mondvan nekik is meg van a sajat bajuk az enyemmel nem ernek ra fogalalkozni.....
2015. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát sorolhatok egy párat:

Tanulok , három hónap és érettségizek és jól kell ,hogy sikerüljenek. Hallgatom a kedvenc zenéimet, és igyekszem minél több zenekart megismerni a stílusban. Edzek, fontos , hogy jó kondiban legyek. Önkielégítek(remélem nem fognak törölni ezért xD). Nézek programokat, amikre érdemes elmennem. Chatelgetek emberekkel, hétvégén pedig találkozgatok is velük. Nagyjából ennyi.

2015. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Takarítok, zenét hallgatok, főzök valami finomat, olvasom, vasalok, tornázom, mászkálok.. ilyeneket szoktam:)
2015. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kimegyek és kommunikálok a családtagjaimmal.

Vagy olvasok, megnézek egy filmet.

De általában csak nyüglődöm egész nap.

2015. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha eddig mindenkinek te voltál a támasza, és most egyedül vagy a gondjaiddal, akkor ez marha egyszerű. Ezeknek az embereknek töröld ki a telefonszámát, felejtsd el őket - esetleg még egy "ba....tokmeg" is mehet nekik. Keress új barátokat, mert ezek akik eddig voltak neked, szart sem érnek!
2015. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!