Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok túl gyenge,...

Csak én vagyok túl gyenge, vagy mások is sírni kezdenek, hacsak a halálon kezdenek gondolkozni?

Figyelt kérdés

Legutóbb csak ezt a szöveget olvastam el, és azt hittem, megszakad a szívem, úgy sírtam miatta: [link]


Annyira félek attól a gondolattól, hogy a szüleim egyszer nem lesznek mellettem. És anyukám már most sem tud velem lenni, mert elváltak, és csak a hosszú szünetekben láthatom. És az egészben az fáj a legjobban, hogy úgy érzem, rám is igaz a szöveg, amit linkeltem - nem szeretem őket eléggé, apukámmal sokat is veszekszem, és ki tudja, meddig lesznek még mellettem!


El nem tudom képzelni, hogy élhetnék nélkülük, és akárhányszor csak eszembe jut ez (mint most is), megállás nélkül folynak a könnyeim. Mégis, hogy lehet együtt élni azzal a gondolattal, hogy egyszer ők már nem lesznek? Pedig nem vagyok depressziós típus, sőt, az ismerőseim nem ismernek nálam boldogabb embert, de ez az egyetlen dolog teljesen kifordít önmagamból.


Ez az egész pedig már annyira beteges, hogy képtelen vagyok szeretni mást a családomon kívül, nem tudok barátokat szerezni, és nem tudok szerelmes lenni - pedig volt már, hogy tetszett egy fiú, jártam is vele, de soha sem tudtam belé szeretni.


Fogalmam sincs, hogy mit tehetnék. Más is van/volt így ezzel? Hogyan tudja elviselni vagy hogyan tudta megszüntetni?


17/L



2015. jan. 24. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a halál,az élet rendje,de ne ezzel foglalkozz szerintem,én is gondoltam már erre,de élvezd ki amíg vannak,talán idővel,majd lesz már kedved barátokhoz,és szerelemhez is,talán még nem állsz készen,de mint írtam,az élettel ez jár,senki sem szeretné elveszíteni a szüleit :( én sem,de addig kell örülni,amíg vannak!!
2015. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem ez 2004 nyaran volt hogy nagyon belemasztam a halal gondolataba es sirtam mikor csak ragondoltam. Mert apam akkoriban 60eves volt es mindig mondogatta hogy ugy is lassan megdoglik meg minden amik nem tettek jot. Aztan tul leptem rajta mondvan most meg itt van majd ha elment akkor foglalkozok a dologgal egy nagy kiakadassal es hatalmas bufelejto italozassal szereto emberek kozt. Na meg persze a vegtisztelet megadasa miatt ha mar ennyire szerette az italt. Neked annyit ajanlok vonatkoztass el a halaltol fiatal vagy a szuleid se oregek mmajd talan ha 20mulva opcio lesz a halaluk majd eretebb es erosebb leszel addig meg legyel veluk aztan viszontlatas
2015. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy ennyire félsz tőle. Én már alig várom! Sajnos még sok van hátra!
2015. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. válaszoló,szerintem meg inkább te halj meg,hogy mondhatsz ilyet te f##paraszt?:@
2015. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!