Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiúk nektek nincs elegetek az...

Fiúk nektek nincs elegetek az itt panaszkodó Magányos lányokból?

Figyelt kérdés

Nem logikusan gondolkodnak,bár azt a látszatott akarják kelteni. Mert ha logikusan gondolkodnának,rájönnének hogy ha nem randiznak életük végéig magányosak lesznek,és itt fogják leélni ezen az oldalon az életük.


Randi= Adnának esélyt az átlagos srácoknak is,nem csak a Brad Pitt külsejü emberkékre várnának életük végéig.


2015. jan. 30. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az kimaradt, hogy lehet atlagos is , de a penztracaja legyen vastag!!!
2015. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem attól függ, hogy fiú v lány mindkét nem képviselői mutatják ugyanazt a szindrómát.

Nem vagyok bíró sem admin sem moderátor, hogy ebben érdemem legyen dönteni. Neki ezzel kapcsolatban vannak kérdései, más a melle /pénisze miatt aggódik, te meg amiatt, hogy nehezen tudod elviselni mások gondjait.

2015. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
És szerinted az átlagos srácok mennyire adnak esélyt az átlagos lányoknak? Mert elárulom, hogy amit "átlagos" lány alatt értenek ilyenkor, az igencsak átlag feletti, a valódi átlagosról pedig tudomást sem vesznek.
2015. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez az oldal nemtől függetlenül tele van idegesítően nyavalygó, magányos emberekkel...
2015. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nincs. Éspedig több okból kifolyólag:


- Amikor mi merjük kinyitni a szánkat, egyből megjelenik a turbófeminista szüfrazsettek sonderkommandója hogy "HÖRRRRMÖRRRBÖRRRR csúnyarossz általánosító férfiak hogymerészeltek ésmostazonnal mertkülönben", nekik meg SZABAD hisztizni vagy hogy képzelik ezt? Jó látni hogy nem csak mi vagyunk ilyen kaka helyzetben, és megmondom őszintén, cseppecskét se sajnálom őket.


- Randi: ha annyira akarták az egyenjogúságot, nosza, hívjanak ők randira! Sehol nincs megtiltva hogy a nő is kezdeményezhet. A jogokkal kéremszépen együtt jár a kötelezettség is.


- Szokjanak le a felszínességről és anyagiasságról. Ennél taszítóbb dolog kevés van egy nőben.


Szóval nincs elegem belőlük, legalább tanulnak kis tiszteletet, empátiát, rájuk fér.

2015. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem inkább a nyávogós forever alone pasikból van elegem. Ők mitől jobbak?
2015. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy ők próbálkoztak. Sokat, nagyon sokat és kicsikét még annál is többet. És nekik van önkritikájuk.
2015. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Attól hogy ők próbálkoztak. Sokat, nagyon sokat és kicsikét még annál is többet. És nekik van önkritikájuk."


Szerintem a legtöbb itt sírdogáló fiú sem próbálkozik...

2015. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kapásból ide jön, hanem előtte próbálkozott, és hozta magával azt a sok csuda dolgot amit rólatok tapasztalt. Én pedig velük értek egyet, mert tényleg ilyen szar a helyzet a nőkkel..
2015. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem elegem van, pláne mikor előadják a hattyú halálát hogy jaj jaj nem jut nekik egy pasi se, közben meg sorra utasítják el a normális, tisztességes pasasokat,csak mert nem jóképűek és nem pénzesek.
2018. aug. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!