Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan pótoljam be az elveszte...

Hogyan pótoljam be az elvesztegetett éveket?

Figyelt kérdés
Tini koromban gimiben depressziós voltam, nem voltak barátaim,bulizni sem jártam. Most 21 évesen nagyon érzem hogy nem éltem ki magam, bulizni,pörögni,pasizni akarok! Be lehet ezt pótolni? Egyetemista vagyok, tudtok jó egyetemi bulikat? Gondolkodtam hogy lemegyek vidékre csak hogy kolis legyek, ott biztos nem maradnék ki semmiből.
2015. jan. 30. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
21 évesen kezdődik az élet! :-) Semmi pótolhatatlanról nem maradtál le. Na jó, ez így nem igaz, de százszorta jobb élmények várnak még rád. :-)
2015. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És pl hogy? :/ Mert egyelőre otthon ücsörgök és egy barátom sincsen:(
2015. jan. 30. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdeklődj baráti évfolyamtársaktól, más ismerősöktől, hogy hová szoktak járni szórakozni.

Vagy mondanak valamit, és megkérdezed, elmehetnél-e velük legközelebb. (Látni fogod, hogy megdöbbennek, vagy örülnek inkább, aki örül, azzal menj el.)

Vagy ők sem járnak sehová, ezektől kérdezd meg, hogy lenne-e kedvük veled elmenni valahová. Ha igen, akkor úgyis találtok valamit, együtt az sem baj, ha nem jön be minden egyes hely.

2015. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan! Nehogy aztán a tapasztalatlanságod miatt óriás lezüllés, esetleg nem kívánt dolgok történjenek! Arra is ügyelj, hogy ha így viselkedsz (bulizás, pasizás, pörgés), akkor ebből a skatulyából nehéz kitörni, sokan csak a "mindenki barátnőjét" láthatja majd benned, és nem tisztel majd.
2015. febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam,vagyok.

4-es válaszoló által irt hibákba beleestem nem kicsit :/

2015. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is beleestem 4 által említett hibákba, de mivel előtte burokban éltem, ezért nem bántam meg, mert legalább van mire visszaemlékezni. Viszont ez az út nem volt fájdalommentes.
2015. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cukikutyus ***** válasza:

Nem vesztettél semmit,én még 30 évesen is bulizni jártam :-) bőven van még sok éved ahhoz,hogy kiéld magad,de ha olyan típus vagy,mint én,akkor talán 20 év múlva is azt fogod érezni,hogy nem szórakoztál eleget!

Valakinek a kevés is elég,valaki meg örök pörgésben él,és várja a kalandokat ! Jó mulatást,sok időd van még !!!

2015. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!