Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol van a nagy egyetemi élet?!

Hol van a nagy egyetemi élet?!

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok 2 éve, de hol vannak a nagy bulik, pasizás, pörgős egyetemi élet? Ugyanúgy otthon ülök egyedül mint gimiben,annyira szánalmas. A mi karunkon nincsenek bulik, amik vannak azokra is csak lányok mennek,mert nincsenek nálunk fiúk...:(

A fővárosban hol vannak jó egyetemista bulik? Hogy vehetném ki a részem ebből az életből? Vagy komolyan vidékre kell mennem koliba, hogy valamit végre tapasztaljak? Elkeserítő...Pedig nem vagyok egy nyuszi típus.


2015. jan. 31. 19:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról. Ha jól nézel ki én felpezsdítelek!
2015. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Jól nézek ki. de nem küldök
2015. jan. 31. 20:32
 13/25 anonim ***** válasza:
Á, Szeged, én hétfőn kezdek ott :D nappalin. hát kíváncsian várom :)
2015. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Rossz helyre kerültél :( én eddig 2 helyre jártam egyetemre, az elsőn volt egy csomó haverom meg ismerősöm állandóan ittunk, most itt meg nem ismerek kb senkit, egyszer se voltam még bulizni sem. Szerencsére van hobbim ami lefoglal, sőt régebben néha zavart, hogy buli miatt kellett edzést kihagynom v fordítva.
2015. febr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hát de ha jól nézel ki, akkor miért ne? Gyere, elvezetlek az egyetemi éjszakában! Én BME-s vagyok, előtte Corv-ot csináltam. Te?
2015. febr. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Naa legyél már bátrabb:D Barátkozni nem nehéz:)

Én egyedül jöttem fel pár hónapja a fővárosba, nekem sem volt könnyű , de ha ezt fújod ,hogy depis vagy azzal nem lesz jobb semmi:)

20L

2015. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hol barátkozzak?
2015. febr. 1. 20:49
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az a bajom, hogy mindenki bulizni akar, tartalmas kapcsolatok pedig nincsenek, csak ivócimborák. Többet vártam az egyetemtől, de hála égnek végzős vagyok.
2015. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az ellenkezője van. Másodéves vagyok és 100 km-ről bejárós, mert engem meg valahogy nem szórakoztattak soha a bulik. Elsősként kollégista voltam és utáltam, mert egy nyugodt percem se volt, mindenki csak bulizott meg ivott körülöttem... egy tartalmasat beszélgetni persze nem nagyon lehetett senkivel, mert mindenkinek csak a buli meg az ivás járt a fejében... Szerintem cseréljünk!
2015. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Hova jársz, melyik karra?
2015. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!