Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meglehetősen zárkózott,...

Meglehetősen zárkózott, kivülről határozottnak tűnő (tanulmányain nem annyira látszik meg) de valójban önbizalomhiánnyal küzdő lány kezelésére mit javasolnátok? Van itt aki ért ehhez.

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm a választ.
2015. febr. 12. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Edz. Sokat.
2015. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mivel?

(nem csúnya a lány,ha az alakjára gondolsz)

2015. febr. 12. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy barat. Vagy valakivalaki aki kozel keruohet es feltoltheti onbizalommal. Te vagy egy ismerosod a target?
2015. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy rossz az alakod. Az edzés segít összpontosítani és növeli az önbizalmad ahogyan fejlődik a teljesítményed. Legyen súlyemlés futás akármi. Itt senki nincs aki hátráltatna, minden elért eredmény teljesen a te érdemed és te tudod a legjobban értékelni és kihasználni. Ez szerintem nagyszerű érzés és végre elhiszed, hogy akármire képes vagy csak akarnod kell és türelmesnek lenni. Az élet sajna nem pina legyezés hanem kegyetlen és szar. Én is padlót fogtam most is ott vagyok de puszta közönnyel kezelve a szituációt előbb utóbb mindig felállok és folytatom utam.Soha nem állt senki közel hozzám aki tudott volna segíteni. Egy jó barát, barátnő élettárs nagyon sokat tud segíteni ha megbeszéled vele a dolgokat. De végülis a legsz*rabb helyzetben is arra gondolok, hogy van ahol háboruznak, emberek halnak éhen vagy erőszakolják meg őket és ennek tudatában rohadt hálás vagyok, hogy tanulhatok, dolgozhatok van fedél a fejem felett és nagyszerű ételeket ehetek. Bocsi ennek ki kellett jönnie. Nincs veled bajom.
2015. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is vannak ilyen problémáim. Én is most edzeni fogok járni,bár rajtam van pár kiló felesleg is,de nem sok. Meglátjuk ;)

A tanulmányaimban nekem sem látszik,sokszor lebecsülöm magam és kerülők olyan szituációkba,amit aztán jól kezelek. Rengeteget kell szerepelnünk a fősulin és az évfolyamon én vagyok az egyik befelé fordult.( nem sokan vagyunk,a többség imád beszélni,szerepelni), de valahogy megoldom a helyzeteket és utána jobban érzem magam. Talán bátrabb is leszek :)

Ha van kedved még beszélgetni,akkor írhatsz nyugodtan

2015. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el társas táncra.
2015. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!