Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok hatni a...

Miért nem tudok hatni a nőkre? Miért nem tudok rájuk hatással lenni?

Figyelt kérdés
sokadjára fordul elő hogy viszonzatlanul szeetek bele a nőkbe,nem tudom miért van ez, ha mégis tenni akarnék a dolgok megváltoztatására érdektelennek tekintenek a nők,mindegyik csak barátkozni akar, ha meg megmondom hogy én többre vágynék, visszautasitanak és kifogásokat keresnek!Barátnak kitünönek tartanak, emberként is helyesnek, kedvesnek, jóképűnek tartanak de mégsem akarnak velem összejönni! hol lehet a bibi?

2015. febr. 15. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg belegondoltál már abba hogy nem is akarnak párkapcsolatot egyelőre?

Ha nem felszínesek (és a külsőddel lenne bajuk akkor) akkor a személyiségeddel van baj. Honnan tudod hogy amit mondtak valóban úgy lenne? Vagy hogy csak nem akarnak megsérteni?

2015. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem ugy lenne ahogy mondják nem tartanának ki mellettem barátként, van olyan nöi ismerősöm amelyik visszautasítás után is éveken át mellettem maradt barátként,nem egy, több, akikkel össze akartam volna jönni korábban,de nem tudtam hatással lenni rájuk,sexuálisan talán nem vagyok vonzó számukra vagy nem tudom,franc se tudja, ha tudnám nem itt kérdezösködnék a dologról
2015. febr. 15. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez csak nem feltétlen olyan egyszerű dolog.

nem biztos, h benned van a hiba.

az emberek a legtöbbet a párkapcsolataik miatt szenvednek.

próbálkozzál folyamatosan, és csak akkor szeress bele valakibe, ha már alakul köztetek valami.

2015. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha nem ugy lenne ahogy mondják nem tartanának ki mellettem barátként, van olyan nöi ismerősöm amelyik visszautasítás után is éveken át mellettem maradt barátként,nem egy, több, akikkel össze akartam volna jönni korábban,de nem tudtam hatással lenni rájuk"

És?

Mert a visszautasítás után feltétlen meg kell szakítani a barátságot, távolságot tartani és még sorolhatnánk?

"Nem kellesz, inkább maradjunk csak barátok"

Nem igazán így működik a dolog, hogy emiatt mindenképp meg fog szakadni egy barátság, tapasztalataim szerint.

2015. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy Brad Pitt küésöleg!
2015. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NemTOMI lehet a baj, lehet, h nagyon erolkodsz. Nem kell eroltetni semmit sztem.
2015. febr. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi számít erőlködésnek? jóllehet céltudatos és kitartó vagyok,viszont nem hinném hogy erőlködnék, amikor megismerkedek egy nővel beszélgetek velük ahogy bármelyik más emberrel tenném hogy megismerjem őket,aztán ha ugy látom olyan jeleket adnak hogy esetleg lehet valami folytatás akkor szoktam csak mozdulni,nem vagyok az a fejest ugró,inkább megfontolt,és ahogy telnek a napok,hetek,hónapok,hiába udvarolok, figyelmesen,törődve,odafigyelve,gálánsan,udvariasan,és valami mégsem működik,csak egy példa, egyik lány ismerősömmel,közelebb kerültünk egymáshoz,már több hónapja próbálok hatni rá ugymond, virágcsokrot küldtem neki, szép versel,éterembe romantikus vacsorára elvittem,színházba koncertekre,moziba,gáláns voltam vele,uriember,meghallgattam a sirámait,családi tragédia alkalmával is támogattam lelkileg,szó szerint jóban rosszban vele,mellette voltam,vagyok,de semmi, mindig az a vége hogy csak második vagyok nála,valaki mindig jobban érdekli mint én!És ez hónapok óta igy megy,az agyvizem nem ettől megy fel,hanem attól hogy ujra van a képbe egy pasi,két hete beszélnek egy közösségi oldal on keresztül,a lány fényképet látott a pasiról,az irt neki pár szép üzenetet és már a fellegekben érzi magát tőle,és nem ez az egyetlen lány ismerősöm aki igy reagál egy pasira,nem értem se a nőket,se az emberi társas kapcsolatok egymásra ható dolgait sem!!
2015. febr. 19. 09:45
 8/8 anonim ***** válasza:
hát látod, most megtudod, h aki jobban néz ki, annak elég kevesebbet nyújtani, h megkaphasson vmit/vkit, ilyen az élet.
2015. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!