Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most már úgy érzem sikerült...

Most már úgy érzem sikerült megszoknom a magányt, de az ölelés nagyon hiányzik. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit ellentmondásos a kérdésem, de érdekelne, hogyha valaki esetleg volt ilyen helyzetben elmúlt-e neki ez is, vagy mit csinált, hogy ne gondoljon erre sokat?
2015. febr. 21. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Javaslom a háziállat tartását.
2015. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én évek óta hozzászoktam a magányhoz, de még mindig jól esik ha az öcsém megölel, mert érzem, hogy ő legalább szeret
2015. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben vagyok. Ez hozzá tartozik a magányhoz, nem múlik el egészen. Viszont ezt is meg lehet szokni. Nagyából.
2015. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tarthatok az albérletben háziállatot.


Bár akkor lehet, hogy ez is csak idő még, de aztán ezt is elfelejtem valamennyire.


Köszönöm a válaszokat! :)

2015. febr. 21. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, az ölelés, beszélgetés, együttalvás, valakihez odabújás nekem is nagyon hiányzik.
2015. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hiányzik 10 év óta. :(
2015. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


10 év hosszú idő..

2015. febr. 22. 11:19
 8/9 anonim ***** válasza:

én is pontosan így vagyok ezzel.

Már kibírom, hogy egyedül kell lennem. oké. elfogadom.


De az ölelés, érintés... eszméletlenül hiányzik.

2015. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az érzés sok embernek hiányzik és szerintem nem szokható meg, max el kell fogadni az érzést! Az embernek szüksége van rá, én 48 éves férfi vagyok egyedül élek, de mindig nagy öröm ha egy ismerős vagy barát meglátogat és megölelhetem!:) Biztos lesz egy párod akit megölelhetsz, légy pozitív és addig is fel a fejel!:)
2019. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!