Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennétek meg, ha tudnátok,...

Mit tennétek meg, ha tudnátok, hogy pár hónapotok van hátra?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy fél év múlva elhunytok egy betegségben, vagy előre látjátok a jövőt, és tudjátok, hogy el fog ütni egy autó, vagy ilyesmi. Csak azok a képességeitek, pénzetek van, amennyi most is. Mit tennétek a következő fél évben?
2015. márc. 4. 16:02
 1/10 jackson666 ***** válasza:
100%
Ugy állnék hozzá mintha makk egészséges kennék és elkezdenék sportolni egészségesen élni étrendkiegészitőket szedni. Sok szex.sok szórakozás.
2015. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám a lehető legtöbb dolgot megcsnálni,azok közül amik a bakancslistámon vannak.Elkölteném a félretett pénzemet,az egészségemre pedig nem igazán figyelnék!Csak élvezném az életet :D
2015. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rendet tennék a holmiaim között, hogy ne hagyjak ekkora kupit magam után. Elkezdeném elajándékozni a dolgaimat, értékeimat, még egyszer megnézném a Braking Bad-et. (sajnos a Született feleségekre már nem lenne idő). Kitörölném a titkos naplókat a gépemből és az olyan dolgokat, amitől hülyének néznének. És pl. a jelszavakat. Valószínűleg finomakat ennék, sütik, stb, élvezném az evést. Próbálnám megértetni a családdal, hogy ne bánkódjanak, mert végre majd a koporsóban kialudhatom magamat.
2015. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit, leszarnám, és csendben örülnék neki.
2015. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden olyan dolgot elintéznék magam körül, hogy a halálom után azok ne a rokonaimra várjanak. Gondoskodnék az igazságos végrendeletről. Ezekután reggeltől estig a templomban imádkoznék, hogy így felkészüljek az új életre.
2015. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ensam skog ***** válasza:
Elveszteném a szüzességem egy prostival. Megtervezném a temetésem. Szeretném ha egy hatalmas mágján égetnének el a tengerparton. Majd elutaznék Japánba és tanulnék valamilyen nagy mestertől amíg meg nem halok. Jókat ennék innék. Ja és az utolsó napjaimban motorral száguldoznék hatalmas forgalomban. Akkor már mit veszthetek.
2015. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eladnám mindenemet, a pénzből vennék egy repülőjegyet Hawaira és a hátralévő pár hónapot ott pihenve tölteném!
2015. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Korábban ugyanerre vagy hasonló kérdésere azt válaszoltam, hogy megkeresnék egy embert, akit megölelnék - mert 1× ezt nem tettem meg félelmemben.

Ma már senkihez nem mennék oda elbúcsúzni, mert kiégtem érzelmileg. Így ugyanúgy dolgoznék, mint eddig, és várnám a véget. Ennyi.

2015. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor mindent megtennék, teljesen megalázkodnék azért, hogy azzal a csajjal lehessek, akit szeretek még mindig, bár ő nem engem már, de igazából a közelsége is elég lenne szerintem, de fordított helyzetben is ez lenne, ha neki lenne pár hónapja
2015. márc. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindig hülyeségnek tartottam az ilyen kérdéseket, én mindig próbálom kihozni magamból a maximumot, így nem kell arról ábrándoznom, hogy mmit tennék, ha csak fél évem lenne... ugyan úgy megteszek mindent most is...
2015. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!