Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan 15 év körüli...

Vannak olyan 15 év körüli lányok akiknek nincsenek barátai, mert túl félénkek? Ők mit szoktak csinálni szünetekben?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasnak...gondolom,de szerintem 15 évesen már mindenkinek van minimum egy barátnője.
2015. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Oh Ember, együtt érzek.

Én is 15 vagyok és mit ne mondjak nem egy társasági ember. Elsőéves gimnazistaként tengődök a sulimban. Gólyatáborban sem voltam épp a fenti okból adódóan. Most tuti elveszettnek érzed magad, ugye? Mondok valamit. Ha eddig megvoltál ezután is megleszel. Én nem mentem oda senkihez, ők jöttek hozzám. (Persze először azért mert azt hitték, hogy fiú vagyok és mint később kiderült bejöttem az évfolyamom legtöbb lány tanulójának, a fiúk pedig úgy gondolták, hogy majd én leszek a nagymenő ezért próbáltak haverkodni aztán közöltem, hogy tomboy vagyok nem fiú és nem is le***kus.) //Bár azt azért figyelembe kell venni, hogy ha megtalálom azt a néhány embert akit elviselek akkor abban a társaságban fel vagyok oldódva de nagyon.//

Mostanra már vannak néhányan akiket megtűrök magam mellett, de ennyi és ezt közöltem is velük. Őket nem zavarja szóval megvagyunk. Hidd el majd megy utánad valaki és ha egy már van akkor lesz több is. Hozzám is jönnek oda a felsőbb évesek, hogy: "Szia, te vagy az a lány a 9.ből aki a ***** haverja?"

Szóval emiatt nem kell aggódnod egy kis időbe telik de lesz aki elég bátor. Ha segítettem valamit vagy kérdésed lenne írj priviben.(Azt nem tudom, hogy te milyen oknál fogva vagy visszahúzódó... Én azért mert túl magasra teszem a lécet és nincsenek sokan akik megütik a szintet. Bár én nem is visszahúzódó vagyok hanem inkább "magányos farkas", de a kettő ebben az esetben hasonló.)

Azért még annyit hozzátennék, hogy ha olyan vagy mint én és van egy egyedi stílusod ami kitűnik a többi közül vagy jó a humorod akkor nem kell sokat várnod;)

2015. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az előző vagyok

Ha szünetben nem tudsz mit csinálni hallgass zenét^^ vagy egyél>< esetleg vezess blogot és írj oda. Nekem is állandóan be van dugva a fülem;)

2015. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy egy laza maszti a vécében...
2015. márc. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Becixxx válasza:
Fejüket lehajtva mennek az úton.
2015. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!