Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elfáradtam, de még nem akarom...

Elfáradtam, de még nem akarom feladni!?

Figyelt kérdés

Nem akarok levegőt venni,nem akarok emberek közé menni,megöl az a semmi amit érzek,1 igazi barátom van,de ő is keveset foglalkozik velem,megkeserít a gyász (a nagypapám,és a dédim),a szüleim letojnak,borzasztó nagy indulat van bennem és random tör ki belőlem.

Majdnem kitűnő tanuló vagyok,felvettek egy nagyon jó iskolába,állítólag jól nézek ki,de a kutya sem foglalkozik velem.Nem érdekel semmi sem,folyton fáradt vagyok,fáj mindenem,csak a sötétséget és a Semmit kívánom.De! Tudom hogy mennyire egy önző,gyáva ember lennék ha megölném magam,akarok még harcolni,de nem látok reményt.Kiakarok kikerülni ebből az ördögi körből,de közben nem érdekel és nem teszek érte semmit,mert nem látok reményt...

Van itt olyan aki így érez?Valaki..segítene?Az iskolapszichológus tud velem valamit kezdeni?T.T


13/L



2015. márc. 5. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el az iskolapszichológushoz! Nagyon jó h nem akarod ezt az állapotot! Persze h kitudsz lábalni!:) nagyon sok sikert! A helyedben már holnap érdeklődnék a pszichológus iránt:)
2015. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :'(!

Megpróbálok vele beszélni..

2015. márc. 5. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
:))nagyon szurkolok!
2015. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!