Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szürke és unalmas az életem,...

Szürke és unalmas az életem, nincs kdevem semmihez, teljesen befásultam. (? )

Figyelt kérdés

folyton rossz kedvem van, belül tele vagyok félelemmel, de nem tudom, hogy mitől van ez.

a hétvégéket nem várom, mert mindig itthon vagyok, nem tudok hova menni, a szüleimmel jó a kapcsolatom (nagyon), de valamiért nem szeretek velük lenni.

sportolok, nagyon szeretm, utána mindig jól érzem magam, de csak rövid ideig.

vannak barátaim, akikkel sok mindent megbeszélhetek, de valahogy ez sem tesz boldoggá.

sokat tanulok, de nem túl bíztató a helyzet, tele vagyok négyesekkel.

komoly céljaim vannak, és sokszor elképzelem, hogy már egyetemista vagyok, együtt élek a bárátommal, stb. ez azért van, mert tetszik egy fiú, de persze valószínűkeg nem lesz semmi az egészből (vele kapcsolatban), mert ilyen vagyok


már egy jó ideje tart nálam ez a melankolikusság, de eddig nem volt ilyen tartós, hanem rövidebb idő alatt elmúlt.


fentebb igyekeztem lényegretörően felvázolni a helyzetet. mi történik velem? 17/l



2015. márc. 5. 21:33
 1/4 anonim válasza:
mindössze annyi hogy magányos vagy, keress egy normális srácot ;)
2015. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kötelességtudó vagy, ne is változtass ezen. Néha azért engedd, hogy rád süssön a nap két lecke tanulmányozása közben. Majd az egyetemen megtalálod az igazit, ne aggódj.
2015. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

tele vagy négyesekkel, hűűű mekkora gond


én örültem hogy átmentem év végén


azóta is rémálmaim vannak

2015. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben én is éreztem ilyet, egyszerűen túl unalmas volt az életem.Keresned kéne valami hobbit és gyakrabban eljárni otthonról. Elkezdhetnél sportolni, de ha az nem fekszik akkor egy-egy hosszabb séta a is megteszi. Meglátod mindjárt jobb lesz tőle a közérzeted.^^ Én például néha kijárok a városi parkba rajzolgatni. Vannak barátaid, de lehet nem töltesz elég időt velük. Mindenképpen keress valamit ami leköti a felesleges energiáidat, és akkor nem lesz meg ez a nyomasztó üresség érzeted. :D És legyél nagyon PO-ZI-TÍV.
2015. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!