Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek beszélitek ki a dolgaito...

Kinek beszélitek ki a dolgaitokat amik bántanak nagyon, és nyomják a lelketek ha nincs senkitek :_ ( ( (?

Figyelt kérdés

Nekem nincsen úgy olyan viszony a családommal[], nincs párom, barátaimmal[], se vagyok olyan viszonyban. Nincs egy igazi barátom se lány se fiú akire bármilyen érzésem rá merem bízni és tudom, hogy meghallgat.. Ilyenkor mi a fene van ?


Kanos fiúktól nem kell privát, nem vagyok lány.


2015. márc. 7. 23:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát, nekem van egy legjobb barátnőm, de ilyen helyzetekben nem sok hasznát veszem, mert nem az a lelkizős fajta... Elmondom neki a dolgaimat, de semmit nem érek vele, mert tanácsot nem tud adni, és fél óra után már el is felejti, mit mondtam neki.
2015. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Senkinek! Eddig is sikerült mindent egyedül megoldanom, család és barátnő nélkül, mindig egyedül jártam az utam, sosem volt mellettem senki, s bevallom őszintén, kezdek rájönni, hogy nekem már nem is hiányzik magam mellé egyáltalán senki, akit kénytelen-kelletlen el kéne viseljek.
2015. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 catyst válasza:

Mint blogger, en is a blogirast javaslom. Ott kiirhatsz mindent es meg egy remek hobbit is talalsz;) . Viszont a blogon csak akkor kapsz velemenyt ha nyilvanos vagy es reklamozod az oldalad, az mar tobb ido igennyel es kitartassal jar. De dontesz mi a fontosabb:)


...Ha belevagsz, jo blogolast es fel a fejjel!! ♡

2015. márc. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Szerintem is naplo. Veszel egy fuzetet es leirod az osszes gondodat. Amikor radjon. Aztan elteszed, legkozelebb megint eloveheted.

En is csinaltam ilyet. Konnyebb volt.

2015. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nekem írhatsz. :) segítek ha tudok :)
2015. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Ha gondolod velem beszélgethetsz.
2015. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, irthatok ?
2015. márc. 8. 20:52
 18/20 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A pszichiáteremnek.
2015. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Blogolok. Az sokat segít, ha kiírom magamból. Ráadásul vannak olyan blogok is, amelyekben lehet privát bejegyzéseket írni, tehát hogy csak te lássad (pl. wordpress vagy blogger... blogol.hu-t régen használtam, anno ott is volt ilyen funkció).
2015. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!