Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szakadjak ki a magányomból?

Hogy szakadjak ki a magányomból?

Figyelt kérdés
Utolsó éves vagyok , 11.-es. Olyan sok a hiányzásom, hogy valszeg nem fognak engedni vizsgázni. Tök fölöslegesen jártam ki a 3 évet. Nincs kedvem bemenni a suliba se, meg a gyakorlatra se. Kb semmivel sem foglalkozok, csak a netes játékokon vannak "barátaim". Érzem, hogy nem jó ez így, de nem tudom merre induljak el. Sokat gépezek. Annyit, amennyi szabadidőm van. Már az sem nagyon köt le, de nincs más.
2015. márc. 12. 01:00
 1/3 A kérdező kommentje:
16/f
2015. márc. 12. 01:01
 2/3 gömbicica ***** válasza:

1. huzd ki a gép fali csatlakozóját :-)


a magányosság kifejlődésének a melegágya.

a személyes kapcsolatokat nem pótolja.


ezek a netes "alakok" nem barátok.


-jön a jó idő indulj el kerékpározni, futni, sétálni :-)

mosolyogj az emberekre :-)

-legyen kutyád, ha módodban áll,- ez mindig ad feladatot

-és marha gyorsan próbáld meg pótolnia amit eddig nem tanultál. 3 évet elrontani?????? dőreség lenne.

-szüleiddel viszony? -valószinüleg ők sem tartják, tartanák jónak ezt az életmódot, amibe benn ragadtál ((


legszebb éveidet ne akard igy elrontani!!!! huzd ki azt a fránya gépet!!!

2015. márc. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem jártál be feleslegesen, ha összeszeded magad, betudod fejezni az iskolát, ha szeretnéd. Az életben semmi sem felesleges, ezt jegyezd meg! Lehet, hogy ez kellet ahhoz, hogy a későbbiekben nagyon jó életed legyen, minden esemény fontos.


Először is ülj le, írd össze, hogy miket értél el eddig, és tervezd meg a közeljövődet, írd össze hogy miket akarsz. Bármi lehet: például mivel eddig csak neten élted az életedet, így a személyiséged nem a legjobb, belekezdhetsz személyiségfejlesztésbe, keress ilyen könyveket, ebbe vannak gyakorlatok, vagy edzhetsz, jógázhatsz, harcművészeteket gyakorolhatsz stb. találd meg a hobbidat, illetve a hivatásodat is, hogy mi szeretnél lenni, mi a társadalomban betöltött szereped.


A netes játékokról/netes barátokról szerintem jobb távol tartani magadat, hiszen akkor a hozzád hasonló, vesztes embereknek a társaságában vagy (bocsáss meg, de gyökereknek tartom őket), így ez hatással lesz a személyiségedre is, és ugyanúgy vesztes maradsz.


Nézz motivációs videókat, találd meg a célodat,

itt van pár mot. videó:

https://www.youtube.com/user/sikerkozosseg/videos

2015. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!