Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az itt lévő magányos lányok...

Az itt lévő magányos lányok miért játsszák el a hattyú halálát?

Figyelt kérdés
Sok magányos emberrel beszélgettem már itt, persze amikor eljutottunk volna oda, hogy találkozzunk is, akkor mindenki hirtelen eltűnik. Szóval nem értem ezt a sok depressziózást.
2015. márc. 13. 15:19
 1/8 anonim válasza:

Mindenkinek van egy olyan pillanata, mikor csak a szomorú emlékekre tud gondolni, vagy valami rossz történik vele, ezt leginkább a lányok (mondhatni az érzékenyebbik nem) reagálják túl, ilyenkor jól jön nekik a bátorítás és együttérzés, hogy a későbbiekben megbirkózzanak ezekkel a gondokkal, emlékekkel és érzésekkel.


Persze vannak olyanok akik figyelemre vágynak, mert amúgy senki se foglalkozik velük, vagy sok az "ál barátja" akiket nem érdeklik a személy problémái, stb.

Gondolom én.

2015. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
...Milyen az a "hattyú halála" kérdező drága...?
2015. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Csak teszik a fejüket

Itt, gyakorin dumáltam egy ideig egy csajjal. 26 éves, és még kapcsolata sem volt. Egy ideig írkáltam neki, de aztán meguntam, mert mindig csak én kerestem. Utána kb 2 hét után megkeresett. Elmesélte, hogy egy csávó mennyire átverte a búráját. Rá is kérdeztem, hogy hogy-hogy, hiszen azt írta, hogy nem akar kapcsolatot. Ennyit az itteni lányokról. A legtöbb eljátsza, hogy mennyire magányos, közben meg össze vissza kavar mindenféle srácokkal.

2015. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Sőt, valójában nem is verte át a srác, csak a csajnak nagyon kellett volna a pasi.

3-as voltam

2015. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Csak itt játsszák! Olyan mint az online társkereső nők java része! Sír, hogy nincs normális pasi, bezzeg 2-3 dugópajtija mindegyiknek van.
2015. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jah igen, és kihagytam a megjátszós lányokat, akik imádják a figyelmet. Csórik.
2015. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 15:27


Nagyon ismerős a dolog..

2015. márc. 13. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre van egy jól kitalált szó, Egómaszirozás.
2015. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!