Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor lehet már az ember...

Füst a levegőbe kérdése:

Mikor lehet már az ember öngyilkos?

Figyelt kérdés
Elég volt ... én bírtam a legtovább pszichózisom van és nagyon-nagyon-nagyon-nagyon ... nagyon nagyon nagyon súlyós depreszióm. Vannak jobb rosszabb napjaim inkább rosszabbak nem nagyon hiszem hogy meggyógyulok és ha meg is már anyi kárt okoztam magamnak. Nme tudok aludni beszélgetni (félős vagyok és nem tudok az emberek szemébe nézni) enni tanulni ... 12-edikes vagyok megfogok bukni érettségin és ha igen mi lesz belőlem? Hogy mi az a pszichózis: [link] ... Tudom hogy ki kéne beszélnem magamból de hogyan ha nem érzek semmit ... hogyan is halhatnék meg ha még sohase éltem?

2015. jan. 17. 17:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta ez gyakori az embereknél a pszichózis ... na akkor ti hogy oldotáttok meg?
2015. jan. 17. 17:31
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Őszintén? Abbahagytam a rinyálást, vettem egy mély levegőt és csináltam tovább, amit kell. Az élet mindig változik, és az emberek is. Nem vagyok tökéletes, csináltam már olyan hibákat, amire majdnem rámentem. Aztán az élet ment tovább. Megváltozott az én helyzetem is és kijöttem a gödörből.


Nem fog talán tetszeni a válasz, de ez van.

2015. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
aztarohadteget:o az mi, hogy egy csomo minden igaz ram ebbol! jarsz pszichologushoz?
2015. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megnyugodhatsz nekem hallucinációim vannak nincsenek érzelmeim vagyis vannak csak nem érzem mintha sírnál és közbe nem érzel semmit összefüggéstelenűl beszélsz paranoiád van ... nyugi biztos vagyok benne hogy nincs pszichózisod. És járok!
2015. jan. 17. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy a kibeszéléstöl jobb lesz, de ha te azt látod megoldásnak, miért nem csinálod azt? Az érzelmektöl nehéz beszélni, de ha neked az a része is megy, akkor tudnak segíteni rajtad. Öngyilkossághoz nem kell engedély.
2015. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hat a nem erzek semmit resz igaz ram, de tenyleg, csak sirok es semmi, azt sem tudom, hogy miert csak ugy...

amugy meg akkor mondd el ezeket a pszichologusodnak, mondd el, hogy nem erzel semmit, elvegre is az a feladata, hogy meghallgasson es tovabb adnia sem szabad senkinek. Ha meg meg akarod olni magad, akkor csendben, ugy hogy senki ne tudjon rola xd oke ez nem tudom miert volt nekem vicces, eleg beteg humorom van...

2015. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok orvos de azt sztem ezer dolog okozhatja és nincs bajom a fekete humorral
2015. jan. 17. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Az orvos mondta, hogy pszichózisod van?
2015. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aha
2015. jan. 18. 04:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Kezdek belefáradni, h elmondom a tuti megoldást, a hatalom meg rám küldi az embereit leszavazni, ahogyan minden alternatív gondolkodó ember megoldásait is, általában. :)))


Azon orvosokat pl megfosztják állásuktól, akik a hamis hatalmi ideológia ellen felszólalnak, tehát az ellen, amit az orvosi egyetemen oktatnak.


Hót egyszerű a megoldás. De már nem írom meg. Tessék gondolkodni. NEM öngyilkosság.


A lényeg, h NE avval engedjétek megkavarni titeket: "mit kellene csinálni", hanem ara gondoljatok:

"mi mindentől kell mentesülni, amik nem kívánatosak". Anyagi és lelki dolgokról van szó ,egyaránt.

2015. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!