Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depresszió és honvágy? Segítség.

Depresszió és honvágy? Segítség.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy 17éves lány vagyok és sajnos már évek óta külföldön élek.Nagyon magányos vagyok már olyan szinten hogy nem bírom. Nagyon honvágyam van és utálok itt élni.Utálom az országot az embereket nincs semmi szép benne.


Néha olyan jó lenne ha legalább lenne egy magyar ismerősöm akivel elmennék egyet sétálni vagy futni vagy kávézni vagy valami.

Nagyon hiányzik a családom és a barátom.


Eléggé szarul vagyok akivel élek rosszul értem meg magam nem szeretem őket meg szinte senkit itt.Egy barátom sincs semmire sem tudom azt mondani de szép és jó. Annyira hiányzik minden. Nem tudok mit tenni olyan magányos, depressziós vagyok annyira honvágyam van:(


Aki valamit tud írni,ugyan ilyen helyzetben van,tapasztalata van vagy csak van olyan kedves hogy segít kérlek írjon hogy mit tudnék tenni :(



2015. márc. 15. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
írj liam neeson-nak és kérd meg,hogy szabadítson ki onnan.
2015. márc. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ismerkedj

állj szóba emberekkel

2015. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem jössz haza?
2015. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hol laksz ?
2015. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!